Livija Motel [Petrovec]

înscris/ă în 14.05.11
JUL-2012
60 eur
+ COPII: 2 -- varsta: 9: 6

O cazare buna in tranzit spre Grecia

Am innoptat la acest motel in drum spre Grecia. Ca si locatie se afla aproape de autostrada, imediat dupa aeroportul din Skopje, in Petrovec.

Am avut un apartament cu doua camere, baie si o mica chicineta, iar ceea ce m-a surprins in mod placut a fost curatenia din intregul motel, curatenie la care nu ma asteptam la un motel de 2* din Macedonia.

In anii anteriori, in drum spre Grecia am stat si in alte locatii, insa, dintre toate, aici mi s-a parut cel mai curat.

Micul dejun a fost destul de slabut, dar avand in vedere ca am stat doar o noapte nu a contat.

Un dezavantaj al cazarii a fost amplasamentul camerei care avea geamurile spre o sosea destul de circulata, insa sunt si camere care dau in curtea interioara.

Impresii încărcate de dana1974 in 03.09.2012 21:18:15

Validat / Publicat: 03.09.12 22:44:52

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (dana1974); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  450 PMA (din 1 voturi) nota2

- aliantasudului
[04.09.12 18:28:27]

Tu vorbesti serios ca ai dat 60 Euro pentru o noapte la un motel din Macedonia de 2 stele?!

[04.09.12 18:45:43]

Am setat in program coordonatele GPS ale acestei destinatii, rezultand urmatoarea pozitionare pe harta click aici. Ne poti spune daca-i ok?

de asemenea am adaugat si pagina oficiala a motelului. te rog sa imi confirmi daca este ok.

Multumesc.

[04.09.12 19:02:26]

@aliantasudului:

Da, pretul fiind pentru un apartament. Camera standard era cu 10 euro mai ieftina. Este adevarat ca ne-am facut rezervarea printr-un un site specializat, iar prietenii mei care au mers in luna august si au facut rezervarea direct la hotel au obtinut un pret mai mic cu 10 euro.

Nu cred ca se gasesc cazari cat de cat acceptabile in zona, la preturi mult mai mici. De exemplu la Predejane cereau tot 60 euro, la Romantique 80 euro, iar la Satellit 50 euro, dar au fost niste prieteni anul trecut si nu au fost prea incantati.

Mai ieftin poate la "sobe", dar fiind cu doi copii am zis ca nu riscam.

[04.09.12 19:08:21]

@webmaster26:

Da, sun ok ambele.

- cathzel
[16.06.14 13:17:43]

@dana1974: Despre motel Satellit ce imi poti spune?

[16.06.14 22:30:27]

@cathzel: Desi am avut rezervare la hotel Satellit, nu am mai ajuns acolo din cauza unui accident, fiind nevoiti sa innoptam la Predejane.

Prietenii care au ajuns la hotel nu au fost foarte incantati, insa au zis ca pentru o noapte e o. k.

Hotelul este la aprox. 10-20 km dupa intrarea in Macedonia.

- cathzel
[17.06.14 09:52:09]

ok, multumesc

• Cazare de tranzit spre Grecia (Jul.2017) - punctaj satisfactie: 7.50 (scris in 22.12.17 de Sladjo73 din TIMISOARA) - RECOMANDĂ

pagină generată in 0.0788419246674 sec