Pensiunea Curmătura Ștezii [Valea Ștezii]

înscris/ă în 12.08.12
AUG-2012
160ron/noapte

Locatie minunata

Am poposit la Curmatura Stezii in luna august 2012. Locatie minunata, dar pensiunea cu indulgenta de 4 margarete.

Sa incep cu faptul ca nu este semnalizata decat pe acoperis, ne-am dat seama ca suntem acolo abia dupa ce am depasit-o si ne continuam drumul spre Paltinis.

Personalul amabil, insuficient (de fapt am vazut doar cate doua pers. pe schimb care erau si receptionere si ospatarite si cine mai stie ce), fiind nevoiti sa asteptam cateva zeci de minute sa ne cazam, iar ca sa primim cate o ciorba 2 ore!!!

In rest camere mari, curate.

Impresii încărcate de danapriceputu in 14.08.2012 19:32:53

Validat / Publicat: 14.08.12 20:05:24

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în ROMÂNIA. A mai fost în/la: In fiecare an parcurgem cel putin 2000 de km prin tara cautand locuri noi

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (danapriceputu); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  899 PMA (din 2 voturi) nota2

[14.08.12 20:04:54]

@danapriceputu: bun-venit pe site si in comunitatea AmFostAcolo!

Multumim pentru impresii, te asteptam si cu alte recomandari din vacantele tale trecute sau viitoare // speram ca vei fi mai generoasa cu detaliile, pe viitor :)

pagină generată in 0.0787971019745 sec