32043

DIN bucuresti
înscris/ă în 07.07.08
JUL-2012

Se mananca bine

Per total e un excelent raport calitate pret. Pensiunea e la periferie, intr-o zona linistita, cu privelisti extraordinare. Ideala pentru familii cu copii, intrucat are o curte mare cu loc de joaca.

Un minus ar fi ca restaurantul este departe de locul de joaca si nu pot fi supravegheati copii.

Interesant este ca fiecare vila are si in fata si in spate bancute cu mese si poti ramane pana seara tarziu la un pahar sau sa joci ceva.

Camerele in schimb sunt foarte mici, doar pentru dormit si atat, (noi am avut si pat suplimentar si se umpluse camera), si baile sunt pe masura camerelor si foarte curate.

In schimb ne-au placut foarte mult oamenii, ospitalieri si serviabili, si bineinteles mancarea, foarte buna, de la micul dejun bufet cu dulceturile, zacusca si vinetele facute in casa la ornamentele interesante facute pe platourile copiilor la cina. Atentie, restaurantul e deschis doar dimineata si seara.

Noua ne-a placut, pacat insa ca e atat de departe de noi...

Impresii încărcate de frumusata in 03.08.2012 09:41:31

Validat / Publicat: 03.08.12 10:52:32

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (frumusata); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  450 PMA (din 1 voturi) nota2

- aurin
[18.05.14 12:22:16]

eu am facut o rezervare cu BOOKING, dar am aflat ca nu este valabila!!! proprieterul mi-a transmis sa nu ma mai duc pentru ca pensiunea este INCHISA! NU SUNT SERIOSI!! EU VB DE ANUL 2014!!! AVETI... SANSA... SA AJUNGETI ACOLO si sa ramineti pe drumuri...