Kervansaray Lara Convention & Spa

înscris/ă în 31.12.11
JUN-2012
TIP: SINGLE

Iluzii de vacanța

Am început cu o întârziere din aeroport dar cand mergi sa te relaxezi parca trece mai ușor totul. Revenim la hotel am ajuns la 15 si nu era camera gata am stat cam 30 minute si am primit cheia, prima impresie era buna dupa care am mers cu lifturile erau 24 de lifturi nu sunt scari, in lift aer condiționat nici vorba era o caldura si un aer închis la fel si pe holuri era totuldin sticla si parca erai într-o sera cu roșii.

Am deschis ușa si atunci dezamagire era un pat mic acoperit cu un cearceaf, am intrat dupa care am văzut ca sunt 2 camere un living cu parchet vechi si tot zgariat nici un pic mocheta pe jos si un dormitor mare se vedea ca e un hotel vechi si nu a fost îngrijire mai ales ca pe termopane mai era folii pe rame si un dulap avea lipsită sticla cu silicon. In camera trebuia sa umbli incaltat. Avem 2 televizoare in fiecare camera dar erau vechi cum erau televizoarele la noi in ani 90 color si nu am avut nici un post românesc deși sunt mai multi romani decât ruși.

In schimb mâncarea a fost multă si foarte diversificata si tot ce ai vrut de la gratare, pui ca la KFC, salate poate de aceea merg multi romani sa poată mânca si mici am avut in câteva seri. Plaja cu nisip fin in mare la fel, apa marii calda si curată. Au si ponton am stat si noi 4 zile si ne-au furat un prosport apoi nu am mai stat deși era plin de famili de romani pe ponton si pontonul nu era mare întâi 20-25 de persoane la plaja nimeni nu a văzut nimic.

Sala de forța a fost ok aveai si sauna.

La baruri erau draguti barmani si te servesc ok aveai apa la discretie si sucuri.

Impresii încărcate de Pappsimonflorin* in 02.07.2012 09:15:16

Validat / Publicat: 02.07.12 10:31:48

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în TURCIA. A mai fost în/la: Lara Hotel Delfin imperial
  • Alte destinații turistice prin care a fost: Egipt, Republica Dominicana, Spania
VIZUALIZĂRI: 1927

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Pappsimonflorin*); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  0 PMA (din 0 voturi) nota2

- angi16
[10.07.12 11:16:08]

Buna, vreau sa stiu daca in minibar si la baruri este apa plata imbuteliata, deoarece mergem cu 2 bebelusi care papa lapte formula ce se prepara cu apa plata.

Prosoapele de plaja se inchiriaza / sunt gratis?

Publicitate    [20.07.19 07:09:18]

• Frumos... (Jul.2014) - punctaj satisfactie: 9.50 (scris in 23.08.14 de Meseriasul din BUCURESTI) - RECOMANDĂ
  • Neaaa... (Aug.2013) - punctaj satisfactie: [fara note] (scris in 16.08.13 de mubymhd1 din BUCURESTI)
  • Sejur relaxant si placut (Jul.2013) - punctaj satisfactie: 9.30 (scris in 13.05.15 de ChocoGun din FOCSANI) - RECOMANDĂ
  • Bun, dar deschis de 8 ani (Jul.2013) - punctaj satisfactie: 9.60 (scris in 20.07.13 de carmenmars din SUCEAVA) - RECOMANDĂ
  • Dezamagire (Jul.2013) - punctaj satisfactie: 4.80 (scris in 15.07.13 de sipos din ARAD) - NU RECOMANDĂ
  • O vacanta minunata (Sep.2012) - punctaj satisfactie: 10.00 (scris in 26.02.14 de CARMEN ANA din BUCURESTI) - RECOMANDĂ
  • Am Fost Acolo in 2012 si ne-am simtit bine! (Sep.2012) - punctaj satisfactie: 8.60 (scris in 10.10.12 de kiki din TIMIşOARA) - RECOMANDĂ

pagină generată in 0.0758101940155 sec