ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 01.07.2012
JUN-2012

Sub orice critică

TIMP CITIRE: mai puțin de 1 MIN

Un hotel de cosmar

Un hotel neprimitor, nu din cauza locatiei, ci din cauza stafului care lucreaza aici.

Total neprofesionisti, mancarea execrabila, camerele vechi cu mobilier invechit si invadate de furnici.

In afara de plaja nu m-a incantat absolut nimic.

Nu recomand la nimeni aceasta locatie.

Trimis de kenzojungle in 01.07.12 17:01:58
Validat / Publicat: 01.07.12 18:13:08
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în GRECIA.

VIZUALIZĂRI: 3166 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (kenzojungle); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
[1 PMA]
PUNCTAJ CRT: 0 PMA (std) PLUS -1 PMA (din 1 vot)
NOTĂ: Acest articol nu beneficiază de punctajul standard acordat automat.
  • AŢI PUTEA rezerva o cameră aici, prin booking.com

popadaniel67 [04.07.12 13:29:05] »

Mai dati-ne cateva date suplimentare despre ce nu a mers la hotel (cazare, masa, etc.) dar fara sa ne inspaimantati prea tare, pentru ca la jumatatea lui august ajungem si noi acolo...

StGermain [07.07.12 09:49:53] »

Puteti detalia experienta in ceea ce priveste masa? In ce sens execrabila, ne-variata, ne-gustoasa, sau in ce sens?

Camerele? Erau toate la fel, ati incercat sa o schimbati?

kenzojungle [07.07.12 14:33:52] »

@StGermain: Mancarea ne-variata, de ex la micul dejun nu era o rosie, un ardei, nimic. Oua ochiuri am vazut doar o data in 10 zile, noroc cu iaurtul lor, ca in rest nu prea aveai ce manca, am prins dimineti cand nu era nici un fel de mezel, salam etc desi nu erau bune la gust aveai ce sa dai la copii. Erau niste terciuri cred ca gris cu lapte, cred, ca nu am avut tupeul sa gust. Legat de camere, am avut cele mai bune camere, cu vedere la mare. nu aveai ce sa schimbi, toate erau la fel, mobilier vechi, in bai plin de furnici, si mie si prietenului meu ne-a iesit apa in baie din sifonul de pardosea. Daca nu aruncai prosoapele pe jos nu le schimba nimeni. M-am enervat ca am stiut ca merg la un hotel de 4 stele si am ajuns la unul de maxim 2 stele. Am cumparat acces la internet, care era doar in hol la receptie. Nu exagerez erau peste 20 de prize de curent, doar 2 mergeau, si alergam ca idioti cu laptopurile sa prindem o priza sa incarcam bateria. Cand am intrebat la receptie daca e normal asa, mi s-a raspuns ca asa e normal. Plaja e superba dar costa 4 euro 2 sezlonguri si o umbrela, asta pe zi. In rest vegetatie palmeri totul frumos.

RĂSPUNDEVOTAȚI ECOUL [1][1 vot]

kenzojungle, popadaniel67, StGermain