Paleo Art Nouveau (ex Paleokastritsa) Hotel

DIN Timişoara
înscris/ă în 25.06.12
JUN-2012

Groaznic!!!

Nu am cuvinte sa descriu acest hotel. Prima data cand ne-am dat jos din masina in parcarea hotelului, am crezut ca e de vis, ca in pozele de pe site-uri, urma apoi decaderea.

Am primit o camera la parter cu un copac in fata iar pe biletele noastre scria clar "vedere la mare", ... am cerut sa ne schimbe camera, si ne-au schimbat-o! Camera e mica, baia era mica cu peretii crapati, neigrijita, veche... totul era vechi!! Tablouri peste tot...

Mancarea a fost parca de conserva putina si proasta. Dimineata ne serveau cu fasole si carnati... hmm, super:( (... desertul era vesnica inghetata!!! Aveam all inclusiv si plateam apa plata!!!

Servicii deplorabile! In camere se schimbau zilnic prosoapele si cam atat... de spalat pe jos nu se stia!!! Nu aveam internet in camera, era pe holul hotelului, si asteptai mult si bine sa se conecteze... te tot mutai cu laptopul... poate poate gaseai semnal mai bun... offf... groaznic!!!

Piscina era acceptabila. In Paleokastrita in schimb aveai peisaje superbe, salbatice, putei inchiria barca, plajele sunt cu pietricele!!!

Capitala insulei superba, cu orasul vechi, strazi inguste cu cladiri vechi, frumos!!!

Va doresc vacante placute!!!

Impresii încărcate de deedee30 in 25.06.2012 12:03:37

Validat / Publicat: 25.06.12 13:05:35

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în GRECIA.

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (deedee30); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1350 PMA (din 2 voturi) nota2

[25.06.12 12:27:33]

@deedee30: bun-venit pe site si in comunitatea AmFostAcolo!

Multumim pentru impresii, te asteptam si cu alte recomandari din vacantele tale trecute sau viitoare

Publicitate    [25.08.19 11:13:27]