ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 23.07.2009

Sub orice critică
Sub orice critică
Către satisfăcător

Cocina

DEZASTRU, INGROZITOR... credeti-ma ca nu am cuvinte sa descriu acest hotel, NU MERGETI ACOLO, problema cea mai mare este CURATENIA, de cum am pasit in hotel si am vazut cameristele care schimbau husele la canapele din hol mi-am dat seama ca la capitolul curatenie va fi dezastru.

La receptie o nebunie totala, receptionistele plictisite de clienti si de viata lor, in fine, am obtinut camera... cand am ajuns pe hol, m-a lovit un aer de vechi, de murdar si neaerisit... camera... doar patul era schimbat... pe jos nu se pusese aspiratorul iar baia era ingrozitor de murdara, la cosul de gunoi nici macar nu era pus sac menajer (nu au auzit de asa ceva), cei care fusesera cazati inaintea noastra probabil erau fumatori si aruncasera in cos resturile de la tigari, te lovea un puternic miros de tutun deoarece nimeni nu se deranjase sa curete, toaleta si bideul murdare (urme de urina), prosoapele erau numai pete negre (gen rimel) si a trebuit sa ne rugam de ei sa vina sa le schimbe, lenjeria nu au schimbat-o tot sejurul...

Cat despre mancare, as zice ca este cat de cat ok, pt. cine mananca porc nu ar fi mari probleme, dar vesela nu era spalata bine si fetele de masa erau muradare, personalul deasemnea plictisit

Recomandarea mea este sa NU MERGETI LA VICTORIA PALACE, daca deja ati platit sejurul, luati-va neaparat prosoape, lenjerie si produse de curatat baia... eu m-am ales cu o ciperca in zona capului (la ceafa) de la lenjerie.

Stiu ca pretul la acest hotel este tentant, cum a fost si pentru mine, dar mi-am invatat lectia, prefer de acum sa platesc mai mult dar sa am conditiile de igiena necesare.

Va doresc vacante placute!

Trimis de dannav2005 in 23.07.09 16:17:45

VIZUALIZĂRI: 941 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (dannav2005); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS 0 PMA (din 0 vot)

sadadifelippe
[23.07.09 16:28:26]

spune-mi te rog cate ceva despre parcare si imbulzeala de la masa. Ai avut all inclusive?

dannav2005AUTOR REVIEW
[23.07.09 16:34:01]

Parcare nu am gasit la hotel, au foarte putine locuri, am gasit in zona hotelului unde am platit 20 euro, la masa este imbulzeala mare, dar cred ca nici nu au cum sa evite acest lucru deoarece hotelul este foarte mare si este plin ochi de clienti din cauza pretului mic. Da, am avut All inclusive.

sadadifelippe
[23.07.09 17:32:25]

te rog daca ai timp si chef sa-mi scrii cam la ce sa ma astept sa primesc in pachetul asta cu all inclusive (bauturi si locul de unde se servesc, sezlongurile si umbrelele la plaja daca sunt suficiente si cat costa, daca ati mai mancat ceva interesant la vreo terasa prin statiune), ca sunt tare dezamagit de alegerea facuta dupa ce am citit ultimele review-uri. Am strans un grup de 12 persoane cu care merg acolo incepand cu 1 august... sa stiu cam la ce sa ma astept si sa pot prevenii cat de cat lucrurile cele mai deranjante

multumesc,

adi

dannav2005AUTOR REVIEW
[24.07.09 09:27:09]

Mic dejun, pranz si cina,intre 11.30 si 17.00 poti servi de la barul din interior (IRISH PUB) bauturi, sucuri si dulciuri, nu stiu sa iti spun ce fel de bauturi ca eu am baut doar pepsi , iar intre 20.00 - 24.00, se servesc doar bauturi, barul de la piscina contra cost, o cafea 4 leva(dar este apa chioara), cea mai buna cafea este cea pe care o poti lua de la IRISH PUB.

In Sunny Beach nu am mancat deloc, dar am vazut locuri destul de dragute, am mancat in schimb in Nessebar, pt. ca am fost de 1 mai acolo si mi-a placut foarte mult, mancare foarte buna, proaspata si ieftina, in orasul nou, in cel vechi preturile sunt mai ridicate.

Sa nu iti inchipui ca vei muri de foame la Victoria Palace, dar sa nu te astepti la specialitati ci la mancare clasica, ar fi culmea la cat costa sa serveasca creveti, scoici,purcei pe tava sau miel la protap

dar plaja cu nisipul foarte fin si apa fff curata compenseaza un pic, un sezlong pe plaja costa 5 leva, iar umbrela inca 15 leva ( mai scump decat la noi)

Ce iti recomand, este sa mergi la terasele unde se face karaoke, pe faleza, sunt destule, daca iti place asa ceva.

Iti doresc vacanta placuta!

socares
[25.07.09 22:02:55]

va rog sa-mi spuneti si mie ce este acolo cu adevarat?

eu plec pe 3 08 cu copilul meu de 2 ani!

am auzit ca este un virus foarte nasol acolo si se imbolnavesc copii de nu este adevarat!

acum nu stim sa mai plecam sau nu???

Gigel
[26.07.09 14:11:57]

socares, nu cred ca e vorba de nici un virus, bacterie sau ceva de genul asta. Ai nostri nu au avut nici un fel de probleme, copii de 2, 3 si 6 ani. Insa nu mi-as lasa copilul la piscina... intra cine vrea acolo.

dannav2005, Gigel, sadadifelippe, socares
Alte impresii din această RUBRICĂVictoria Palace Hotel: