Complex Paprika Csarda

DIN Brasov
înscris/ă în 03.08.11
MAR-2012

Tranzit spre Austria

Anul acesta in martie am mers la schi in Austria. Pentru ca preferam sa facem o pauza pe traseu, ne-am cazat in Ungaria la acest han. Il recomand cu caldura.

Camerele sunt curate si mari, iar mancarea este extraordinara. Am o singura critica la adresa receptionerei care era de servici cand ne-am cazat. O tipa blonda extrem de nesuferita care a reusit sa ne aduca un mic norisor pe frunte. Am vrut sa-i aflam numele pentru a-l putea scrie aici, dar nu am reusit, nu purta ecuson si nu vorbea decat in maghiara. Probabil avea o zi proasta de uitase limba engleza.

Recomand acest han cu incredere.

Impresii încărcate de CODR in 19.05.2012 16:35:16

Validat / Publicat: 19.05.12 18:58:26

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în UNGARIA.

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (CODR); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  0 PMA (din 0 voturi) nota2