Susesi DeLuxe & Spa Hotel

DIN Vama
înscris/ă în 10.05.12
JUL-2011

Foarte Dragut

A fost foarte frumos. Este foarte foarte mult lux. Camerele sunt frumoase, curate, confortabile.

De exemplu, eu am fost intr-o camera care mie mi-a placut. Avea cutie de valori, aer conditionat, canapea extensibila, TV, Balcon cu masa cu vedere la munti si la mare.

La sala de mese era mancare de la patiserie la legume. Erau toate felurile de mancare, bauturi etc.

Era si bar pe plaja. Era un ponton cu baldachine de inchiriat (banuiesc ca erau contra cost).

Pt. copii erau doua spatii de joaca cu piscina, cu minirestaurant inclus in pret. Erau tobogane cu apa pt. toate varstele.

Seara sunt spectacole. Sunt saune, jacuzi, masaje, piscine peste tot. Sunt si apartamente in mijlocul piscinei.

Sunt piscine interioare. Sunt diferite restaurante. Eu am fost la restaurantul mexican si cel chinezesc.

Sunt multe de vazut, dar eu am descris cam ce este cel mai important.

P. S. personalul este foarte amabil.

Impresii încărcate de Ruxanbina* in 10.05.2012 10:52:05

Validat / Publicat: 10.05.12 12:00:23

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în TURCIA.

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Ruxanbina*); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  450 PMA (din 1 voturi) nota2

[10.05.12 12:00:44]

@Ruxanbina: bun-venit pe site si in comunitatea AmFostAcolo!

Multumim pentru impresii, te asteptam si cu alte recomandari din vacantele tale trecute sau viitoare

[10.05.12 12:01:44]

Articolul fiind scris de un utilizator sub 16 ani, va fi publicat fara note. Notele vor fi restaurate dupa mutarea in sectiunea AmfostAcolo jr., preconizata a fi infiintata in viitor pe site

Publicitate    [19.07.19 14:06:43]

• Nu recomand (Jul.2017) - punctaj satisfactie: 5.50 (scris in 02.08.17 de marciani30 din BUCURESTI) - NU RECOMANDĂ
  • Hotel foarte bun (Jun.2017) - punctaj satisfactie: 9.50 (scris in 03.07.17 de Liviu God din BUCURESTI) - RECOMANDĂ
  • Nimic deosebit (Sep.2015) - punctaj satisfactie: 7.70 (scris in 11.10.15 de paul c din BICAZ) - RECOMANDĂ
  • Revelion Belek (Dec.2014) - punctaj satisfactie: 9.50 (scris in 07.01.15 de gabiXe din BUCURESTI) - RECOMANDĂ
  • Frumos (May.2013) - punctaj satisfactie: 9.90 (scris in 30.05.13 de AlexandraTudose din BUCURESTI) - RECOMANDĂ
  • Frumos (Aug.2011) - punctaj satisfactie: 9.60 (scris in 05.09.11 de Simona-Victoria din CHITILA) - NU RECOMANDĂ
  • Inauntru-i vopsit gardul, afara-i leopardul! (Jul.2011) - punctaj satisfactie: 9.80 (scris in 21.07.13 de Marius70 din BUCURESTI) - RECOMANDĂ