Delfin Hotel

DIN Piatra Neamț
înscris/ă în 03.05.11
JUL-2009

Hotel de 1 stea...

M-am cazat la hotel Delfinul de 2 stele din Mamaia. Mentionez ca pe usa de la intrare in hotel, a doua stea era marcata cu carioca... [!! :)))), nota webmaster]

Camera era ok pentru 2 stele (pardon 1 stea, a doua fiind marcata cu carioca), baia foarte mica, cu miros puternic de clor, fara aerisire, cu dus pe podea... Fara cada la dus, dusul era conectat la chiuveta. Camera era fara aer conditionat, lenjeria de pat si prosoapele nu s-au schimbat niciodata in 7 zile. Camerista lua numai gunoiul si la 3 zile aspira... dar nu strangea hartiile de pe jos din camera.

Am facut plaja in dreptul hotelului PARC.

Impresii încărcate de pingo_doce in 18.07.2009 10:10:21

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (pingo_doce); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  900 PMA (din 1 voturi) nota2
  • Coordonate GPS: 44.21946100 N, 28.63468000 E - neconfirmate încă
  • Ai fost acolo, la Delfin Hotel? - Scrie impresii DESPRE CAZARE
  • Dorești să întrebi/discuți ceva legat de impresiile postate de pingo_doce? - folosește rubrica Ecouri (mai jos)

- Admin
[22.07.09 00:03:03]

brindusas: te rog ajuta-ma sa-mi dau seama daca hotelul[/vila? ] despre care scrii este unul/una si acelasi[/aceeasi] cu Vila Delfinul de pe "strada tabla butii 34 c", despre care scrie io20 in impresiile de aici.

[28.07.09 15:58:23]

Nu. E vorba despre Hotel Delfin din statiunea MAMAIA

- Admin
[28.07.09 16:44:11]

multumesc. Trebuie sa mut atunci impresiile lui "io20" la o rubrica separata.

[30.05.10 13:15:52]

Hotel Delfin- Mamaia.

- michaela_1961
[31.05.10 21:04:32]

Stiu hotelul, e catre capatul dinspre Constanta al statiunii. Am nimerit si noi in el prin anul 1994. O infectie de hotel ! Mirosul de clor era ca sa-l mascheze pe ala de mucegai. De ce nu ma mir oare ca nu s-a schimbat nimic ?!

[01.06.10 10:07:33]

Da, asa e. Nu s-a schimbat nimic in 20 ani. E jalnic.

E ridicol sa pui cu carioca inca o stea pe hartia (deci HARTIA) pe care era scris numele hotelului si steaua pe care o avea.

Dar avand in vedere ca am stat in acel hotel infect doar 6 ore pe noapte...

Dar nu sfatuiesc pe nimeni sa-si ia sejur la acest hotel!! Imi pare rau ca nu am facut poze sa le afisez pe net. Nu ati mai vazut asa ceva ca dusul sa fie conectat la chiuveta!!!

- Dragos CONS. ONORIFIC AFA / ROMÂNIA
[01.06.10 10:31:51]

@ brindusas > eu am vazut asa ceva; insa era ntr-o camera de bloc de camin de nefamilisti pe vremea lu' Ciuruitu'.

[01.06.10 10:49:19]

dar nu se poate ca in anul 2009, in statiunea Mamaia intr-o tara europeana sa existe asa hotel!!!

pagină generată in 0.0900208950043 sec