Maxx Royal Belek Golf & Spa Hotel

Avatar raita bianca
DIN cluj-napoca
înscris/ă în 30.01.12
AUG-2011

Alegeti alt hotel acum, poate Mardan, ca numai ala mai e inaintea lui

salut ma numesc bianca si am 16 ani am fost in vara trecuta la maxx royal la deschidere, urasc oamnenii care spun ca turcia e plictisitoare deoarece e cel mai frumos loc din lume fac aproximativ 5 vacante pe an (in alte tari) si aproximativ zece in tara. am fost de 7 ori in turcia la aycha la delphin la royal si multe altele... dar maxx royal mi-a oferit de toate nu ca nu ar fi fost si in alte hoteluri dar aici inloc de inghetata pusa in pahar am avut magnum si celelalte din gama algida la discretie am avut ciocolati la discretie si spectacole superbe. O camera minunata si servicii de lux. Scriu aceasta impresie deoarece doresc sa determin si altii romani sa aleaga acest hotel in orice caz si vara asta vom merge acolo deoarece avem de toate

p. s pentru ceii cu comentarii rautacioase in brosura sau unde ati citit scria cate hectare are terenul de golf, imi pare rau ca nu va place luxul si sper ca voi romanii rautaciosi sa luati in considerare ca e al doilea cel mai scump hotel din turcia.

Alegetil e cel mai tare!

Impresii încărcate de raita bianca in 31.01.2012 16:32:11

Validat / Publicat: 31.01.12 20:28:40

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în TURCIA. A mai fost în/la: In lara la 4 hotelurii si in belek la 2 +maxx
  • Alte destinații turistice prin care a fost: grecia singapore egipt italia spania franta austria germania indonezia malaezia koala lumpur india

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (raita bianca); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  449 PMA (din 2 voturi) nota2

- Admin
[31.01.12 20:27:59]

Cf Regulamentului, review-ul se publica cu titlul informativ, fara note (fara evaluari), avand in vedere varsta autoarei

- raita bianca
[31.01.12 21:25:28]

@Admin: conteaza ce am spus

- DB-01-VIN
[01.02.12 08:59:54]

Eu am dat totusi o nota (pentru incurajare) si pentru faptul ca a reusit prin putine cuvine sa redea putin din atmosfera acestui hotel magnific (am niste amici care au fost si care au aceeasi parere cu autoarea). Poate voi ajunge si eu acolo (vara asta sau anul viitor) -oricum o consider o mare norocoasa ca la varsta ei a resuit sa vada asemenea locuri.

- cris1960
[01.02.12 11:01:40]

Chiar daca faci 5 vacante in strainate si 10 in tara ar cam trebui sa mai pui si mana pe carte sa inveti corect limba romana. Pluralul la ciocolata este ciocolate si nu ciocolati asa cum ai scris tu in articol!!!

- davidn20
[01.02.12 11:08:36]

Buna, din pacate preturile sunt mult mai mari ca anul trecut. Frumos review.

Publicitate    [19.10.19 03:50:37]

• Just Maxx Royal (Aug.2016) - punctaj satisfactie: 9.80 (scris in 14.09.16 de marga b din BUCURESTI) - RECOMANDĂ
  • Scump! (May.2013) - punctaj satisfactie: [fara note] (scris in 30.05.13 de AlexandraTudose din BUCURESTI)
  • Maxx Royal Belek - un hotel regal (Sep.2012) - punctaj satisfactie: 10.00 (scris in 30.05.15 de zake din BUCUREşTI) - RECOMANDĂ
  • Calitate la superlativ!! (Sep.2012) - punctaj satisfactie: 9.90 (scris in 16.02.13 de liliana* din BUCURESTI) - RECOMANDĂ
  • Sub asteptari (Jul.2012) - punctaj satisfactie: 7.50 (scris in 10.03.13 de angls* din BUCURESTI) - NU RECOMANDĂ
  • Pur si simplu MAXX ROYAL (Jul.2012) - punctaj satisfactie: 9.70 (scris in 05.08.12 de Kalin7 din CHISINAU) - RECOMANDĂ
  • O vacanța scurtă si frumoasă (Jul.2012) - punctaj satisfactie: 10.00 (scris in 02.08.12 de ariana din TIMISOARA) - RECOMANDĂ