ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 12.07.2009
[?] AD. + 1 COPII

Către satisfăcător

TIMP CITIRE: mai puțin de 1 MIN

Ocoliti-l...

Experienta f. nasoala anul acesta comparativ cu anii trecuti la Nisipuri. Mancare f. rea, putina, friptura nu am vazut in nici o zi, numai tocanite albe, fara fructe de sezon, nu au echipa de animatori, pt. copii nu au nimic, daca ploua nu ai ce face in hotel, am facut indigestie toti, va rog sa-l ocoliti...

Trimis de dc77 in 12.07.09 20:57:54

VIZUALIZĂRI: 4192 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (dc77); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS -1 PMA (din 1 vot)
  • AŢI PUTEA rezerva o cameră aici, prin booking.com

alinamitru
    [13.07.09 12:26:13]

buna, poti sa ne spui locatia si cateva poze daca ai avea amabilitate sa atasezi

[17.07.09 23:51:32]

statiunea sunny beach, poze cand le descarc...

tm67bru
    [20.07.09 20:50:55]

unde ai fost anul trecut, la ce hotel? [desi ptr aceasta destinatie pare ca nu este cazul, in general poate fi util pentru o si mai corecta interpretare a impresiilor]

dinbuzau*
    [28.07.09 10:21:56]

spune-mi te rog daca ai avut all inclusiv? si cum este cu parcarea

Eu plec pe 02/08 acolo si vreau si eu mai multe detalii.

[28.07.09 11:14:23]

parcare gratis la hotel,am avut all incls.mancare groaznica

magdalena
    [15.02.10 11:40:11]

Suna groaznic! Ma intreb daca asa e in Bulgaria vizavi de hotelurile de 3 stele. Chiar nu se poate sa ne simtim bine si cu un sejur mai ieftin??

De ce e trecut la 4 stele? Eu l-am vazut la 3 stele la o agentie cu care merg de obicei si la alta la 3 stele superior, iar dupa preturi e de 3 stele.

Dragoș_MD
    [15.02.10 12:16:43]

clasificarea lor (oficiala) este de 4*; AI la bulgari, cu exceptia unor hoteluri preluate de multinationale care stiu sa faca turism adevarat, este total contraindicat, in special pentru cei care au "gustat" din cel oferit de concurenta turca.

in cazul acestui review, eu personal cred ca a fost sever depunctat tocmai din motiv de mancare proasta, asta neinsemnand ca daca luati doar cazare sa fiti la fel de nemultumiti.

[15.02.10 17:38:19]

nu a fost deloc sever depunctat, atata timp cat, pe langa mancarea proasta, nu aveau nici personal angajat pt. divertismentul turistilor, nimic amenajat pt. copii si... la intrare erau afisate 4*...

Dragoș_MD
    [15.02.10 17:50:56]

la un hotel oarecare dintr-o statiune de munte, de pilda, trebuie sa aibe musai echipa de "entertaining" ca sa atraga turistii? revin: depunctarea se datoreaza lipsei unor facilitati gen (U)AI. nu neaparat pentru ca nu se putea trai in camere, ca era jeg sau nu se schimba lenjeria, sau nu era sapun sau hartie la baie.

[15.02.10 17:51:19]

Precizez ca nu a fost singura data cand am fost la bulgari, a fost singura experienta neplacuta la ei...

Cu un an inainte am fost la nisipuri, hotel Atlas, tot respectul, de la mancare (am mancat pana si rechin, intr-o zi, gratar pregatit in fata, mini restaurant pt. copii, etc), divertisment, piscine, atmosfera placuta, ... hotel 4*

Inainte de Atlas cu un an, am stat la hotel Royal unde am fost la fel de multumiti...

zoloft
    [23.06.10 19:36:25]

nu incercati sa ridicati ratingul acestui hotel;

daca va uitati pe siteurile de specialitate, nici macar nu se aminteste in lista de hoteluri de aceasta locatie;

in plus anul acesta o cunostinta a mea spunea ca au in iulie oferta de 35 euro / camera / zi all inclusiv ; hmmm cam, jos pretul - si de multe ori pretul spune TOT !

[24.06.10 17:08:22]

corect interpretarea ta ...

alexgogs
    [21.07.10 18:36:43]

@zoloft: Nu incearca nimeni sa ridice niciun Rating.

Eu de pilda anul trecut am fost tot in Sunny Beach la un alt hotel si am platit 223 Euro/All inclusive/7 nopti, in perioada 01. 08 - 09. 08. Pot sa spun ca am plecat din Sibiu catre Bulgaria foarte reticent din cauza celor care "isi dadeau cu parerea" despre acel hotel. Am ajuns in bulgaria si SURPRIZA!!! Nici pe departe nu am intalnit cele mentionate in alte impresii. Anul acesta voi merge tot acolo, in aceeasi perioada, tot All inclussive. De ce?

Pentru ca merita din plin distractia pe care o gasesti in Sunny Beach, incepand de la terase, taverne, aquapark-uri, cluburi, etc. Vreau sa mentionez ca este al 3-lea an la rand cand merg la bulgari, desi in fiecare an trec mai intai pe la noi 2-3 zile. (VAMA VECHE).

alexgogs, alinamitru, dc77, dinbuzau*, magdalena, zoloft
    Alte impresii din această RUBRICĂColosseum Hotel: