Grand Temizel

înscris/ă în 12.01.12
JUN-2011
+ COPII: 1 -- varsta: 2 ani

Vom reveni

Am fost acolo cu familia (sot, sotie + 1 copil de 2 ani si 9 luni) in iunie 2011 pentru un sejur de o saptamana. A fost excelent raportat la ceea ce ne-am dorit: curatenie exemplara, mancare pe alese, mare fara valuri, plaja cu intrare foarte lina in mare, fabuloasa pentru copii mici, liniste.

Echipa de animatie a fost grozava, ne-am distrat pe cinste si la disco.

Din punctul meu de vedere singura neplacere o constituie tantarii, dar noi am avut la noi un aparat electric cu pastila si nu am avut probleme. Seara se recomanda de asemenea in aer liber o crema impotriva tantarilor.

Noua ne-a placut si am decis sa mergem si in acest an tot acolo, cu diferenta ca vom sta mai mult si vom avea cu noi inca o familie cu copil.

Impresii încărcate de simmo in 12.01.2012 13:24:12

Validat / Publicat: 12.01.12 14:26:46

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în TURCIA. A mai fost în/la: Kusadasi, Marmaris, Fethyie

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (simmo); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  4950 PMA (din 9 voturi) nota2

[12.01.12 14:21:47]

@simmo: bun-venit pe site si in comunitatea AmFostAcolo!

Multumim pentru impresii, te asteptam si cu alte recomandari din vacantele tale trecute sau viitoare

- viviv
[13.01.12 09:14:52]

Frumos...Pretul nu este mare... imi poti spune pe privat prin ce agentie ati mers?

Multumesc

- lilacrocodila
[16.01.12 10:43:15]

Buna! Imi poti spune, te rog, numele agentiei? Multumesc!

- viviv
[18.01.12 12:28:30]

Cum a fost drumul? Ati dormit o noapte undeva? Cum a suportat copilul? Este un drum destul de lung si destul de greu.

- simmo
[18.01.12 13:12:43]

Ce-i drept, a fost destul de greu, in special traversarea Bulgariei. Am preferat sa parcurgem tot traseul intr-o singura zi, tocmai ca sa nu chinuim copilul mai multe zile. Am plecat pe la ora 6 din Bucuresti si am ajuns abia pe la 10 seara la hotel. Am facut extrem de multe opriri, pentru ca fetita avea rau de masina, ne-am si ratacit de cateva ori prin Bulgaria iar cand am ajuns la Eceabat feribotul tocmai pleca. La intoarcere am venit mult mai repede, deja stiam drumul si a fost ok. Am plecat pe la 8 dimineata de la hotel si pe la 9 seara am fost in Bucuresti. A fost greu insa fetita noastra a doua zi dupa ce am revenit acasa plangea ca vrea cu masina la mare... Deci se poate.

- Gealy
[19.01.15 21:54:18]

Buna,

Pana la urma ati mai fost si in 2012 la acest hotel?

Ati ramas cu acceasi impresie buna sau s-a mai schimbat ceva?

Merci,

Gealy

- simmo
[20.01.15 10:59:57]

@Gealy - Buna,

Din pacate nu am mai ajuns, in 2012 au marit preturile in mod exagerat si nu ne-am mai permis. Si in plus, agentia prin care am plecat noi s-a inchis intre timp.

Simmo

- Gealy
[20.01.15 11:26:24]

@simmo - Multumesc pentru raspunsul prompt! Ne-am reorientat si noi intre timp.

Publicitate    [21.07.19 20:56:42]