Sentido Louis Plagos Beach [Tragaki]

Avatar peterr
înscris/ă în 11.11.09
JUN-2011

Un hotel excelent

hotelul l-am ales din intimplare, cei de la agentie nestiind prea multe, chiar si ghizii nu stiau prea multe, sau aproape nimic.

a fost o alegere excelenta. hotelul este pe malul marii intrarea in mare se face de pe ponton, bucataria hotelului merita nota10, la fel si barurile; camerele f. curate. surpriza placuta a fost cind am aflat ca directoarea este o compatrioata si carei as vrea sa ii spun ca face o treaba excelenta.

pentru deplasari in zante sau in orice parte a insulei am folosit transportul local foarte ieftin si bine organizat, oricum taxiurile era in greva.

este un hotel in care as reveni oricind cu placere... dar zakyntos este o insula prea mica si in cele 7 zile cred ca am stabatut-o in intregime.

Impresii încărcate de peterr in 28.11.2011 13:46:20

Validat / Publicat: 28.11.11 16:02:59

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (peterr); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  4500 PMA (din 8 voturi) nota2

- Ioana_Ioana
[15.02.17 12:45:44]

Buna,

Cum e plaja la acest hotel?

- peterr
[16.02.17 08:50:30]

@Ioana_Ioana:... ,,plaja"' este o zona verde cu sezlonguri... accesul in mare se face de pe ponton...

- Ioana_Ioana
[16.02.17 12:01:56]