ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 14.10.2011

Extrem de nemulțumit
Nici nemulțumit, nici mulțumit

Sub orice critica

buna

nu e o minciuna este pur adevar un sejur foarte naspa

dupa 2 zile de cazare ne au furat costumul de baie al meu si al sotiei

nu cunosc aparatul aspirator se spala pe jos cu un mop super mega extra jegos la fel si galeata paharele de la plaja sint din plexic glas

nu cunosc spalare cu o solutie ci doar clatite in apa deci ne am pupat toti turisti intre noi cu sau fara voia noastra

mincarea se repeta in fiecare zi la omleta dimineata nu punea ingradiente cum ar fi sunca salam cascaval ceapa decit 2 3 bucatelllleee fffoarte mici cola la fel naspa la dozator bere din stica vin la cutie de carton toate aveau acelas gust am facut afta in gura dupa 2 zile de la paharele nespalate in afara de apa din mare care nici aia nu e a lor nu au nimic

lucraza 5 la receptie care nu fac cit unul bun am astepta pina sa ne cazeze in camele 3 ore

sintr slabi nu e o minciuna care nu crede sa ne contacteze pe email [ ]

o prietena din grup a facut o alergie la soare si a fost tratata de medicul de la hotel care nea cerut 100 de dolari pentru tratament cu pretextul ca nu lucreaza cu firmele de asigurari din romania la intoarcera in tara am constatat la firma de asigurari ca ne a dat o hirtie pe care scria boala si tratamentul cu suma de bani 100 dolari am inteles ca este suficienta pentu a ne recupera banii de la asigurare dar nici gind asigurare din romania ia cerut prin email o chitanta o factura pe banii platiti de catre noi la care raspunsul a fost nu acesti cliienti nu mi a platit nimic asa dar sint de 2 ori hoti am ramas fara 100 de dolari si fara costume de baie eu si sotia mea

sint slabi foate slabi si hoti pe deasupra

Trimis de fortuvlad in 14.10.11 20:55:43
Validat / Publicat: 14.10.11 22:14:16
  • A fost prima sa vizită/vacanță în EGIPT

VIZUALIZĂRI: 2523 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (fortuvlad); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS 450 PMA (din 1 vot)

[14.10.11 22:13:55]

@fortuvlad: bun-venit pe site si in comunitatea AmFostAcolo!

hlli
[16.10.11 22:27:51]

@fortuvlad, spui ca "dupa 2 zile de cazare ne au furat costumul de baie al meu si al sotiei". Mi-e greu sa cred ca s-a putut intimpla asa ceva!!! Si totusi ziceti ca este adevarat... De unde vi s-au fost furate costumele de baie? Ati avut si alte costume de baie la voi sau acelea au fost singurele si unicele???

Hotel de 5*?!!! Chiar ca "naspa", cum zici tu!!!

fortuvladAUTOR REVIEW
[17.10.11 09:10:53]

nu au fost unicele costume dar hotelul nu are paza cel putin intr o saptamina cit am stat acolo nu am vazut pe nimeni de la paza si hotelul este de 5 stele de ale africi nu europei daca nu crezi iti dau mai multe numere de telefon sa iti confirme tot ce am relatat in primul text am aflat dupa ce am venit din egipt ca nu am fost singuri care am ramas fara costume de baie in hotel de 5 stele ale egiptului

hlli
[17.10.11 15:35:34]

@fortuvlad, te cred, te cred!!! Nu-i cazul sa fac verificari, ca doar nu suntem la gradinita. Eh, ziceam si eu asa... ca-i greu de crezut... dar uita ca totul este posibil... O fi si acolo, ca si la noi, tara tuturor posibilitatilor!!!

Si chiar cred ca este neplacut ca dupa efortul financiar si in asteptarea unei vacante mult dorite, sa primesti mai nimic in schimb.

Sper, ca pe viitor, sa nu mai ai parte de asa vacante cu astfel de evenimente neplacute.

[09.04.13 19:09:12]

@andreeant: ecoul adresat aici, fiind off-topic, a fost șters. Avertisment.

dacus27
[22.01.15 16:30:23]

Am fost si eu acolo, 6 nopti in 2010, dar la noi a fost foarte bine... mancarea in fiecare zi era total alta (in fiecare seara era alt specific), eu am negociat cu ei absolut orice... de ex ne-am facut ceva tablou de familie, la inceput cereau aprox 130 Euro... si am ajuns la 80-90 dolari... am fost cu taxiul in oras cu 5 dolari pt o dupa amiaza completa... deci poti zice gratis... oamenii de la bucatarie foarte prietenosi...

andreeant*, dacus27, fortuvlad, hlli
Alte impresii din această RUBRICĂPrima Life Makadi Resort & Spa: