Papillon Belvil Club Hotel [Kadriye]

SEP-2011
+ COPII: 1 -- varsta: 4 ani

ARTICOL ARHIVAT

Experienta superba

Recomand acest hotel tuturor familiilor care au copii.

Intrarea in mare este lina, fara bolovani, piscina pentru copii superba, parculetul pt. copii aproape de piscina pt. cei mici, deci mare stres cu cel mic nu am avut. A trebuit doar sa ma mai uit la el cand in cand.

Mancarea foarte buna, variata, servire ireprosabila, personal amabil.

Anul viitor probabil vom merge din nou in acelasi hotel.

Impresii încărcate de Ana Alina* in 30.09.2011 21:26:56

Validat / Publicat: 30.09.11 23:04:10

• A fost prima sa vizită/vacanţă în TURCIA
  • Alte destinații turistice prin care a fost: Tunisia, Grecia, Austria, Ungaria

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Ana Alina*); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  448 PMA (din 3 voturi) nota2

- ana anghel
[03.12.11 22:14:25]

buna seara. vroiam sa te intreb dc. avionul l-ai luat de la otopeni si in ce perioada a lunii sept. ai fost pt. ca mi se pare ca ai platit un pret f. bun pe vacanta. multumesc!

[04.12.11 12:07:33]

@ana anghel: Buna! Noi am luat avionul din Cluj, si plecarea a fost in 16.09.2011. Am luat biletele prin o agentie - editare webmaster... Sper ca ti-am fost fde folos!

[04.12.11 14:28:25]

@Ana Alina

Referirile pozitive la agentiile de turism ce nu sunt partenere AmFostAcolo sunt interzise pe sait. Totusi, ele se pot face prin mesaje private (PM).

Acum am editat eu, iar tu primesti un avertisment. Te rog sa nu se mai repete, ca sa nu fim obligati sa trecem la cartonase.

Multumesc.

[05.12.11 22:08:04]

@webmaster15: Scuze, nu am stiut ca nu este voie... Nu o sa mai repet greseala! Multumesc...

[05.12.11 22:22:48]

Inteleg ca nu ai citit/inteles si nu ai de gand sa accepti/respecti Regulamentul?

Atunci cand aderi la o comunitate, accepti explicit sa te supui regulilor ce o guverneaza. Eu iti recomand sa parcurgi totusi regulamentul, ai sa gasesti destule lucruri interesante, ce-or sa te scape pe viitor de sanctiuni.

Multumesc.

[06.12.11 21:34:05]

@webmaster15: Am inteles, am citit regulamentul, l-am insusit!

Multumesc...

Publicitate    [20.06.19 07:13:37]