Aria Claros Beach & Spa Resort (ex Onyria, ex Carpe Diem)

04.09.2011
Avatar eugenia123*
DIN Arges
înscris/ă în 04.09.11
AUG-2011

O excursie extraordinara

inainte sa plec am citit si eu pe forum despre acest hotel... am plecat foarte dezamagita, dar cand am ajuns acolo, am crezut k am ajuns in rai :))

locul este superb, hotelul este imens, este un lux divin. dupa ce am fost uimita de hotel am trecut la mancare (despre care se spunea ca nu este destule) mancarea era f multa si extraordinar de buna, era mancare de toate felurile, extraordinar.

dupa marea... marea era foarte curata, am avut 2 zile in care au fost alge, dar se vedea ca cei de la hotl le strangeau.

piscina si aqua park extraordinare, si pentru copii si pentru adulti. erau jocuri care iti umpleau timpul, echipa de enterteimant era extraordinara, puteai sa participi la activitati.

seara aveati spectacol pentru copii de la 21:00, dupa show time de la 21:45, dupa discoteca in aer liber de la 22:45, iar dupa de la 00:00 aveai discoteca in hotel. atmosfera extraordinara doar sa ai dispozitie. noi am fost un grup de 33 de persoane si ne-am simtit incredibil.

nu as avea timp intr-o zi intreaga sa povestesc ce frumusete este acolo, in schimb va zic sa va uitati pe fb lor (onyria claros) sa vedeti si alti oameni multumiti.

PS. nu va luati dupa toata lumea. eu sunt super incantata. distractie placuta

Impresii încărcate de eugenia123* in 04.09.2011 20:37:19

Validat / Publicat: 04.09.11 22:15:05

• A fost prima sa vizită/vacanţă în TURCIA

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (eugenia123*); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  2700 PMA (din 4 voturi) nota2
  • Coordonate GPS: 37.99023700 N, 27.14011300 E - neconfirmate încă
  • Ai fost acolo, la Aria Claros Beach & Spa Resort (ex Onyria, ex Carpe Diem) ? - Scrie impresii DESPRE CAZARE
  • Dorești să întrebi/discuți ceva legat de impresiile postate de eugenia123*? - folosește rubrica Ecouri (mai jos)

[04.09.11 22:15:37]

@eugenia123: bine ai venit pe site si in comunitatea AmFostAcolo!

Multumim pentru impresii, te asteptam si cu alte recomandari din vacantele tale trecute sau viitoare

Publicitate    [20.06.19 07:18:08]