ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 23.06.2009
JUN-2007

Extrem de nemulțumit

Evitati paralia katerini

IN AFARA DE METEORA SI ACROPOLE TOTUL A FOST NASPA,

Hotelu asta daca era pe litoralul nostru mai mult de 2 stelute nu primea, la patru stele sa platesti aerul conditionat cu 4 euro/zi acu 2 ani io zic ca-i cam mult, sa nu vorbim de curatenia precara care se facea in camere (o data/sapt), sau ca prosoapele nu au fost schimbate, sau ca plaja era plina cu mucuri de tigara si mare plina cu alge

Grecii sunt niste libidinosi ordinari:)).

------ urmatoarea portiune a fost scrisa separat si alipita aici de webmaster -----

Am facut gresala ca in luna de miere sa aleg grecia, nu mai retin numele hotelului dar oricum nu mai conteaza, ce conteaza este ca a fost cel mai naspa concediu din viata mea: plaja plina de mucuri de tigara, daca foloseai sezlong trebuia sa consumi de la terasa de pe plaja si preturile nu erau tocmai mici (2, 5 euro cea mai ieftina bere), apa era plina cu meduze care urzica si de alge, cand te duci sa iei masa la o terasa ti se ia 0, 5 euro pt ca iti aduce tacamurile si farfuria si greci sunt niste libidinosi ordinari.

Hotelul la care am stat era de 4 stele (la intoarcere ne-au spus cei de la agentie ca la greci sunt altfel stelele nu ca la noi) la 4 stele trebuia sa platim pentru seif si pentru AC 4+4 euro/zi, au facut curat doar o singura data in camera iar prosoapele banuiesc ca le-au schimbat dupa ce am plecat, personalul hotelului se comporta de parca ei erau clienti si tu gazda etc. Intr-un cuvant o fost oribil

Ce mi-a placut a fost Atena cu Acropolele si manastirile de la Meteora, dar deca tot vreti sa mergeti in concediu si sa va simtiti bine alegeti Turcia Antalia la hotel de 5 stele ultra all inclusiv (acolo o sa va simtiti extraordinar)

Trimis de varcus in 23.06.09 14:01:29

VIZUALIZĂRI: 3589 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (varcus); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
P01 am avut camera cu vedere la boschet
PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS 0 PMA (din 0 vot)

tilinka
[23.06.09 23:16:46]

Sincer? Du-te in Turcia! In afara de peisaje Grecia e...

[25.06.09 01:26:14]

Am lipsit cateva zile si acuma recuperez de zor, citind vreo 400 de mesaje si ajustand lucrurile unde e cazul, unul cate unul, pe rand.

Acesta este motivul pentru care abia acuma ajung sa solicit aceasta confirmare: presupun ca acesta este hotelul despre care ai povestit mai pe larg in review-ul precedent, corect dnu Varcus? (in caz ca-mi dai aceasta cofnirmare, voi adauga aici cele scrise dincolo)

PS: presupun ca esti din Sebis-Arad. Corect? [la 30 de km de acolo m-am nascut si eu, in urma cu muuult timp ]

[25.06.09 12:44:55]

okey, am adaugat aici primul review ( si l-am sters din locul initial)

scorilo
[19.08.11 15:51:47]

akti musson un hotel mizerabil nu mergeti acolo

scorilo
[19.08.11 15:56:58]

akti musson un hotel ce nu merita nici 2 stele cit afisaza agentia nexus o mincinoasa si foarte neserioasa. evitati agentia de turism nexux din Deva. Paralia o statiune mai urita ca Vama Veche. -In Grecia se serveste cea mai slaba mincare

tilinka
Alte impresii din această RUBRICĂAkti Musson Hotel: