ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 21.06.2009
ÎNSCRIS: 21.06.09
JUN-2009

TIMP CITIRE: mai puțin de 1 MIN

Relaxare de 4*

Hotel foarte bun, locatie linistita, aproape de plaja (ceva de urcat). Curat, servicii bune. Priveliste superba (vedere la mare la majoritatea camerelor). Mancare buna si bere foarte rece:).

Minus: sucurile naturale lipsesc (sunt doar contra cost, nu si la all inclusive)

Tip: incercati si masajul

Trimis de movy in 21.06.09 14:47:01

VIZUALIZĂRI: 3704 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (movy); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.

mons1969*
    [31.07.09 17:40:45]

Merg si eu impreuna cu familia mea la acest hotel la sfarsitul lunii august si m-ar interesa mai multe amanunte si daca sezlongurile de la piscina sunt gratis sau contracost? Pe plaja cum era, se inchiriaza sezlong sau poti sa te duci sa stai si pe patura? Multumesc de raspuns!

movyAUTOR REVIEW
    [05.08.09 13:02:52]

Sezlongurile, saltelele si umbrelele sunt gratis la piscina hotelului. Pe plaja poti sta si pe patura sau poti lua sezlong. Sunt cam scumpe totusi... ceva de genul 15-20 de leva cu tot cu umbrela.

Hotelul este foarte bun. Noi am fost intr-o perioada cand nu era prea multa lume si era foarte lejer. In august s-ar putea sa fie multa lume... deci probabil trebuie sa te trezesti devreme sa iei sezlong la piscina Vederea e super, camerele sunt mari si curate. Am fost foarte multumiti de sejur.

Singura problema am avut-o la intrarea in parcarea hotelului. Este un portar cam stupid care nu intelege nicio limba a pamantului. Dar insisti sa intri in parcare, ii spui ca ai rezervare si o sa te lase pana la urma Plata o faceti direct la hotel pt parcare, nu portarului - am avut noroc ca era un taximetrist aproape si intelegea un pic germana...

[10.12.09 23:18:46]

SE PLATESTE PARCAREA... 10 LEVA PE ZI... DAR POTI PARCA IN PARCAREA EXTRIOARA FARA PROBLEME!

[06.01.10 17:42:53]

salve,

Incearca la UAL, doar acolo sunt sucuri naturale, bauturi imbuteliate free.

In rest eu pot spune ca vacanta mea din vara 2009 a fost mai mult ca PERFECTA la acest hotel!

toate bune,

PS:Anul acesta au gratuit umbreutza si sezlonguri, iar pretzurile au scazut fata de anul trecut.

bryana
    [18.01.10 23:22:12]

unde au gratuit umbrela si sezlonguri? la plaja? de unde stii?

[19.01.10 21:00:04]

Nu bryana, movy a scris ca la piscina hotelului sunt gratis!

Pe plaja exista conventie cu un hotel de pe plaja si este reducere de la 25leva (2 sezlong +1umbrela si parca si 1 masuta, da) la 15 leva PE ZI!!! (pleci si revii tot ale tale sunt, fara preferentiale cum am mai citit la alte hoteluri)

bryana
    [19.01.10 21:18:09]

ms de lamurire Mate! citisem ca anul asta in albena sezlongurile sunt gratuite pe plaja pentru orice hotel din statiune cu all incl.

[29.01.10 19:50:59]

a, dar numai ca eu spuneam de oferta de anul asta care suna cam asa: (ai si agentia care a lansat oferta asta) :

vacanta placuta!

PS: aveti idee cum este in Sunny Beach, hotel LTI Neptun Beach? ca pana anul asta nu a fost in oferte si nu gasesc nici o parere.

multam anticipat.

Vara 2010 Hotel Golden Beach 4*

Agentia: EUROTRAVEL TGV

Destinatia: Nisipurile de Aur, Bulgaria

Telefon: 0245 217 213: 031 805 25 45, e-mail: office@vacanteinbulgaria

1 umbrela + 1 sezlong/camera SGL, pe plaja;

Tudor Raluca
    [23.02.10 12:35:10]

Buna...sunt noua pe aici. Doresc si eu sa ajung in vara asta la hotel Park Golden Beach, imi puteti spune daca exist teren de tenis de camp? Si inca ceva....ce inseamna UAL unde pot gasi si sucuri naturale??? Multumesc

[23.02.10 22:28:42]

da este...cum cobori scarile de la hotle (99 buc) gasesti teren de tenis si f. aproape de plaja totodata. Nu mai stiu preturile

Sucuri am cumparat la sticla de sticla, productie bulgareasca, f bune (de piersici am preferat mai mult) de la supermarketul din apropiere.

Hai, fericire!

Tudor Raluca
    [23.02.10 22:48:38]

... din nou eu...

merci de raspuns, dar mai am o intrebare... exista si un alt drum catre plaja, (si cam cat dureaza) pt ca am un bebe si mi-ar fi cam greu cu caruciorul pe trepte... sau macar pe langa trepte loc special pt carucior. merci

imi puteti recomanda o agentie serioasa???

....stie cineva de ce este diferenta de pret asa de mare dintre prima perioada 28.04-10.06; 14.09-31.10) si a doua(11.06-04.07; 21.08-13.09)..adica poate fii diferenta la mancare sau cazare?

[23.02.10 23:04:27]

din ce oras esti (pt. agentie, ma refer)? drumul cel mai scurt e pe trepte si cam singurul...cred ca ocolesti ceva pe soseaua din statiune...adik, siguR...

P.S. Loc special? hm...Te duci singura la mare? ca si eu am carat ori copilul ori bagajele pana la hotel de cel putin 15 ori in sejur...ce conditie fizica am facut si eu si sotia !!!

Hai, fericire!

[04.06.10 14:26:51]

Salutare,

cred ca domnul exagereaza putin cu 99 trepte, dar singurele care sunt foarte sustinute sunt cele din fier, aproape de hotel, in rest poti trece pe scari prin hotelul "morsko oko" (cred ca cu alea zice d-nul ca sunt 99) sau printr-o parte poti ocoli f. usor cu copilul in carucior, apoi un hei-rup pe treptele de piatra si cele din fier, pe care nu ai cum sa le ocolesti, dar sunt fara mare efort!

vacante frumoase!

bryana, Mate, mons1969*, movy, pisicika, Tudor Raluca