ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 22.08.2011
ÎNSCRIS: 22.08.11
AUG-2011

Nici nemulțumit, nici mulțumit

ARTICOL ARHIVAT

Satisfacator, dar nu mai merg

In primul rand vreau sa spun ca sunt de acord cu dl. Nicusor despre evaluarea facuta.

Noi am mai fost acum 2 ani si am fost f. multumiti. Din car cauza am vrut sa repetam vacanta.

Dar, am fost dezamagiti de: super inghesuiala de pe plaja (f. multi copii zgomotosi si agitati pe o suprafata mica), diversitatea mancarii lasa de dorit (nu am facut bube sau altceva dar la 4 stele am pretentii mai mari decat parizer si salam victoria plus cateva branzeturi dimineata, multi carnati si chiftele sau alte tocaturi la pranz si seara, deserturi doar pe baza de creme variind doar culoarea lor).

La masa recunosc ca am suferit de rusine vazand romanii cum isi umpleau pana la refuz farfuriile (isi faceau muntele Athos pe farfurie cu diverse produse).

In rest nu pot sa nu remarc curatenia din camere, hotel, piscine.

Personalul amabil doar la receptie, cei de la restaurant tot timpul erau cu ochii pe tine si pe farfuriile tale. Parca le furai ceva.

Trimis de Diana68 in 22.08.11 11:53:32
Validat / Publicat: 22.08.11 13:03:36
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în BULGARIA. A mai fost în/la: Albena, acelasi hotel si chiar aceeasi camera

VIZUALIZĂRI: 3750 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Diana68); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.

[22.08.11 14:13:41]

@Diana68: bine ai venit pe site si in comunitatea AmFostAcolo!

tantan
    [29.08.11 15:08:43]

Buna ziua, ati putea sa-mi spuneti va rog cum e cu parcarea la acest hotel si daca sezlongurile sunt incluse in pret sau se platesc separat, daca da, atunci care e pretul acestora? Multumesc.

Diana68AUTOR REVIEW
    [30.08.11 09:50:46]

Sezlongurile sunt incluse in pret, dar trebuie sa mergeti putin mai departe, la cele albastre. Cele mai aproape si portocalii sunt contra cost. Vorbesc de culoarea umbrelelor.

Parcarea exista in jurul hotelului dar e f. f. f. aglomerata si e gratis. Noi am avut noroc pt ca am ajuns cu 2 ore mai devreme si o alta fam. de romani vazandu-ne ne-a lasat sa ii blocam pana la ora 2 cand plecau ei definitiv si ne-am postat in locul lor. Si acolo am ramas, fara sa facem si plimbari in afara de frica lipsei locurilor.

tantan
    [30.08.11 09:59:28]

Merci pentru raspuns. Plecam maine la acest hotel, putin cam cu inima stransa din cauza ecourilor mai putin incurajatoare. Speram totusi sa avem un concediu lipsit de incidente...

Diana68AUTOR REVIEW
    [30.08.11 10:10:57]

C.O. placut si mergeti increzator totusi. Daca nu sunteti o familie de gurmanzi e relativ bine. Oricum mancarea e proaspata chiar dc nu e prea variata si lipsesc specialitatile. Baiatul meu a gasit ce sa manance.

In rest este liniste si pace, multa odihna si locuri de joaca pt copii.

Diana68, tantan
    Alte impresii din această RUBRICĂLaguna Garden Hotel: