ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 12.06.2009
ÎNSCRIS: 12.06.09
JUN-2007

ARTICOL ARHIVAT

Frumos

Mie mi-a placut hotelul si nu am ce sa reprosez. Noua romanilor ne place sa fim carcotasi, dar daca facem un raport pret / calitate, bulgarii sunt cu mult inaintea noastra si stiu sa-si vanda "marfa" foarte bine. Anul acesta mi-am luat bilet tot la Nisipuri, dar la hotel Kaliakra, numai ca nu gasesc nicio parere despre acest hotel. Pentru mine a fost un concediu linistit, cu plaja la mare (nu am stat la piscina pentru ca merg la mare sa fac baie in mare), viata de noapte, discoteci, terase...

In ceea ce priveste mancarea, parerea mea este ca oricat de mofturos ai fi, este imposibil sa nu gasesti un fel de mancare care sa nu-ti placa.

Daca mai vreti sa va dau si alte detalii, va pot ajuta, cu placere.

Trimis de ada477 in 12.06.09 23:55:25

VIZUALIZĂRI: 1710 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (ada477); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS 200 PMA (din 1 vot)

valy78asp
    [16.06.09 11:33:28]

Pai daca a fost bine ,de ce nu mai reveniti acolo si mergeti la Kaliakra?

pintilica
    [04.07.09 11:35:24]

cum e cu parcarea?

Multumesc

da vinci
    [05.07.09 08:56:25]

buna ziua. va rog sa-mi trimiteti si mie un nr. de tf de la 'Elena' bulgaria, sau o adresa de e-mail, daca aveti. multumesc.

adresa mea: procalen@yahoo.com

ada477AUTOR REVIEW
    [06.07.09 00:45:10]

Buna,

adresa de mail de la hotel Elena: elenahotel@abv. bg

tel. 0035952388910 fax 0035952388911. Eu am aceste date de pe un pliant de la hotel (dar de acum 2 ani...).

Daca pot sa te mai ajut cu alte detalii, te rog sa-mi spui.

In ceea ce priveste parcarea de la hotel Elena pot sa-ti spun ca este foarte mica (asa cum este la majoritatea hotelurilor). Ai grija unde lasi masina pt ca imediat vin "baietii" si ti-o ridica. Noi am patit-o anul asta si am dat 20 euro spaga, in conditiile in care nu plecasem de langa masina. Se parcheaza in stil "ne blocam unul pe celalalt" si lasam nr de tel in parbriz si cand vrem sa plecam ne intalnim toti la ora X si facem rocada in parcare. Dar acelasi lucru am patit-o anul acesta la Kaliakra Palace.

Si raspuns pentru valy78asp: am ales ca anul acesta sa merg la Kaliakra pentru ca am platit 36 euro/zi/pers, iar la Elena era 52 euro si pt ca este un hotel pe malul marii.

Multumesc,

Ada

da vinci
    [06.07.09 07:46:24]

Sarut mana. Multumesc pt raspuns si va rog sa ne spune-ti cum a fost la Kaliakra si bineinteles sa postati o adresa de mail.

Multumesc

ada477, da vinci, pintilica, valy78asp