Minotel Rashev

Avatar cristiml
înscris/ă în 04.08.11
JUN-2008

Weekend perfect

Minotelul Rashev ne-a oferit 3 nopti de cazare la un raport calitate/pret foarte bun.

Nu am incercat bucataria restaurantului decat la micul dejun, sala acestuia oferind totusi o panorama perfecta asupra cetatii orasului. Am servit masa la o terasa pe aceeasi straduta cu hotelul, meniu foarte bogat, foarte bulgaresc, portii generoase, pret ok...

in rest orasul si imprejurimile (sat Arbanasi) le-am gasit perfecte pentru un sfarsit de saptamana relaxant... mai aproape de Bucuresti decat poti crede...

Impresii încărcate de cristiml in 08.08.2011 10:05:54

Validat / Publicat: 08.08.11 10:57:27

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (cristiml); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1350 PMA (din 3 voturi) nota2
  • Coordonate GPS ale acestui obiectiv: 43.08188400 N, 25.64293700 E - CONFIRMATE
  • Ai fost acolo, la Minotel Rashev? - Scrie impresii / Incarcă foto din sejur
  • Dorești să întrebi/discuți ceva legat de impresiile postate de cristiml? - folosește rubrica Ecouri (mai jos)

Dacă aveți cont pe AmFostAcolo, vă puteți autentifica mai jos