Sueno Golf Belek

DIN Arad
înscris/ă în 05.08.11
JAN-2011

Impresii despre hotel Sueno Golf Belek

M-am intors ieri din sejur ultra all inclusive, am ramas placut surprins de tot ce se intampla acolo incepand de la amabilitatea personalului, curatenia, macarea si bautura oferita nelimitat, camera excelenta cu terasa mare, wifi gratuit in camera, spectacolele din fiecare seara de pe plaja (gratuite)

Singurul lucru deranjant este limba rusa ce o auzi peste tot, e ca si cum ai face un concediu in Ucraina (predomina ca procent), am intalnit doar 2 perechi de romani si niste olandezi si englezi.

Inca ceva, nu recomand excursia gratuita la cele 3 centre comerciale (bijuterii, suveniruri si textile), preturile sunt mai mult decat mari, in aria hotelului si pe plaja totul OK, asta cu conditia sa nu scoti nasul in afara acestui perimetru care e saracacios si ca dupa un bombardament.

Recomand gurmanzilor care vor sa se odihneasca si le place marea.

Marius

Impresii încărcate de bluesrocker in 05.08.2011 18:40:03

Validat / Publicat: 05.08.11 19:50:28

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în TURCIA. A mai fost în/la: nu

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (bluesrocker); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1800 PMA (din 3 voturi) nota2

- anamaria_2010
[09.06.12 13:06:08]

Buna ziua,

Si noi inceracm acum sa ne decidem intre Sueno Golf Belek si Elize Beach Kemer.

As vrea sa va intreb urmatoarele:

- Cat de departe este plaja, cat timp va lua pana la plaja?

- Plaja era cu nisip fin sau continea si pietricele?

- La categoria bauturi au si apa plata de exemplu sau sucuri naturale? Va intreb ca am vazut multe comentarii pt hoteluri din Turcia care aveau sucuri de o calitate f proasta.

Multumesc anticipat pt raspuns!

Publicitate    [27.06.19 14:32:33]

pagină generată in 0.071995973587 sec