Chaika Beach [complex Chaika]

Avatar sebastian
DIN bucuresti
înscris/ă în 05.06.09
AUG-2008

Nu stralucit dar e o oferta BUNA.

N-as putea spune ca m-a dat pe spate hotelul, dar pot spune ca raportul intre calitate si pret este foarte bun. Este situat chiar pe plaja si nu departe de centrul statiunii.

Am fost 3 familii dintre care doar 1 a avut camera cu vedere la mare. Au avut parte de o vedere superba la mare. Camerele dinspre parc sunt si ele ok dar am simtit o oarecare zarva facuta de copii care se jucau in curtea interioara.

Pentru un buget mediu mi se pare o alegere foarte buna si pot spune ca il recomand. Singura problema am avut-o cu personalul, nu foarte educat, dar la cat am platit si avand in vedere ce am beneficiat... e ok si l-as recomanda.

Impresii încărcate de sebastian in 05.06.2009 01:40:56

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (sebastian); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  -50 PMA (din 1 voturi) nota2

- DOEL
[05.06.09 09:32:00]

Cum a fost mincarea? piscina? locuri de joaca ptr. copii? plaja? Ceva poze? Ms.

- alinamitru
[13.06.09 17:23:43]

Buna!

Cum a fost mancarea? A fost galagie in statiune, ex muzica pana tarziu in noapte, care deranjeaza. Ai nume de ceva terase unde ati mancat bine si la pret bun? Noi vom merge la Victoria Palace. Stii ceva despre acest hotel? Noi mergem cu copii si am vrea sa stim locuri de joaca pt copii sau Aqua parkuri? Poate ai si niste poze.........

- DanCld
[17.06.09 20:52:29]

Asa, si parcarea?

- vasy
[03.07.09 21:46:54]

MANCARE DE CANTINA PROLETARA, PISCINA BUNA, NU LA HOTEL LOCURI DE JOACA PT. COPII!

TE PACALESTI RAU CU POZELE.

ESTE O STATIUNE ANIMATA SI GALAGIOASA, TERASELE SUNT SUPER, VICTORIA PALACE ESTE IMPRESIONANT, DAR VEDETI CA FACE PARTE DIN ACELASI GRUP CU CHAIKA.

POATE AVETI PARTE DE CEVA MAI BUN, TOTUSI, ESTE SI AQUAPARK.

- ovi2stanciu
[12.07.09 14:19:09]

Prietene, fa o tura prin Albena, admira doar cum arata statiunea (curatenie, flori, ordine, parcari auto) nu-ti mai povestesc de servicii, si dupa aceea putem discuta pe aceasta tema [comparatia Sunny Beach - Albena]. O sa revin cu un rewiev despre hotel Oasis. Fara suparare, ai observat ce mizerie ramanea langa cosurile de gunoi dupa ce trecea masina de salubrizare? Pacat, [pentru] ca hotelul arata foarte bine. Sa stii ca nu am actiuni sau bani investiti in Albena, ci este doar parerea mea. Eu personal m-am simtit mai bine in Mamaia decat in Sunny Beach.

[punctaj crt ecou: 50 (pma.std) + -50 PMA1 (din 1 voturi)]

• Mie mi-a placut (Aug.2019) - punctaj satisfactie: 9.40 (scris in 18.08.19 de alina35 din CLUJ-NAPOCA) - RECOMANDĂ
  • Dezastru total (Aug.2019) - punctaj satisfactie: 1.25 (scris in 11.08.19 de Emil62 din GIURGIU ROMANIA) - NU RECOMANDĂ
  • Dezorganizare (Jul.2018) - punctaj satisfactie: 6.15 (scris in 09.07.18 de Momotel din ORASTIE) - NU RECOMANDĂ
  • Impresii (Jul.2018) - punctaj satisfactie: 4.40 (scris in 08.07.18 de marinelao din ROMANIA) - NU RECOMANDĂ
  • Chaika Beach (Jul.2016) - punctaj satisfactie: 1.75 (scris in 27.07.16 de ion1979* din PLOIEşTI) - NU RECOMANDĂ
  • Îngrozitor (Jul.2016) - punctaj satisfactie: [fara note] (scris in 24.07.16 de Ana niculesc din BUCUREşTI)
  • Groaznic! (Jul.2016) - punctaj satisfactie: 4.15 (scris in 14.07.16 de alexandraciochirdel din BUCURESTI) - NU RECOMANDĂ