22060

înscris/ă în 01.08.11
JUL-2011
1050 [euro]

Superb

Tocmai am venit din Rhodos, chiar vroiam sa postez impresia mea despre acest hotel, unii zic ca e de 3 stele. el fiind de 4, chiar este de 4 stele. ni se schimbau prosoapele, lenjeria de pat zilnic

am avut camera cu vedere la mare, balcon mare, hotelul foarte curat, mancarea ireprosabila, aveai de ales dintr-o multitudine de bunatati, singurul minus ca nu aveau fructe decat pepene si pepene galben, dar e un inconvenient minor. plaja insa e cu pietre. noi nu am facut baie in mare, dar erau destul care faceau, apa foarte curata...

Noi am ales piscina numai ca la ora 7 trebuia sa fii acolo sa iti "rezervi" sezlongul, ca turistii se trezeau de dimineata si ocupau doar cu prosoape sezlongurile si mai apareau dupa ce ce trezeau, daca asta era modelul. asa am facut si noi. cu toate ca era scris la receptie ca nu e permis asa ceva

Excursiile optionale merita facute, in limita bugetului. noi am fost la Lindos, absolut superb, numai ca e ingrozitor de cald, dar merita. apoi ajungi la 7 izvoare, se ia masa undeva intr-o padure, la un fel de cabana,18 euro meniul, e cam scump si mancarea f putina. dar trecem peste, se merita

Cam atat! Eu recomand acest hotel pt cine isi doreste liniste, relaxare... inca ceva Recomand all inclussive din toata inima, se merita!!

Impresii încărcate de sonique78* in 01.08.2011 23:02:47

Validat / Publicat: 02.08.11 00:03:59

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (sonique78*); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1350 PMA (din 3 voturi) nota2

• Hotel Belair Beach - Rhodos (Aug.2015) - punctaj satisfactie: 9.80 (scris in 03.08.15 de Uitnerual din ROMANIA) - RECOMANDĂ
  • Sejur in Rodos (Aug.2007) - punctaj satisfactie: 10.00 (scris in 08.02.08 de haraba din BUCURESTI) - RECOMANDĂ
  • INFO: