ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 15.07.2011
ÎNSCRIS: 15.07.11
JUL-2011

TIMP CITIRE: mai puțin de 1 MIN

Excelent!!

Nu am nimic de reprosat... Singura parere de rau ca nu am stat mai mult de o saptamana. Activitati pentru adulti, acivitati pentru copii... Plaja aproape... (avea cam multe pietre)... intrarea in apa foarte lina si faina... Singura problema au fost algele... dar am trecut peste.

Plaja gaseai si cu plata si fara plata. Cu plata 7 leva sezlongul si 7 leva umbreluta.

Orasul vechi frumos si merita vizitat :)

Mancare variata si gustoasa... nu toate grozave dar aveai de unde alege.

Personalul hotelului foarte amabil si prompt.

Cam atat am de spus. O vacanta minunata va doresc!!!

Trimis de mada_bv in 15.07.11 09:10:47
Validat / Publicat: 15.07.11 10:13:42
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în BULGARIA. A mai fost în/la: nisipurile de aur

VIZUALIZĂRI: 2746 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (mada_bv); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.

alinar
    [27.07.11 16:27:17]

Buna ziua.

Dupa cele citite a fost super la Festa Panorama. As vrea si eu sa iau bilete acolo (doi adulcti cu un copil de 4 ani). Marea mea intrebare este cat de departe este plaja, vazand ca in jurul piscinei este gard. Sunt 150 de metri sau mai mult. As vrea dimineata sa ies pe plaja cu copilul pentru aerosoli.

Sper sa ma puteti ajuta cu un raspuns.

cu multumiri,

mada_bvAUTOR REVIEW
    [27.07.11 16:56:07]

daca va uitati la poza P09 postata de mine veti vedea plaja... Poza este facuta de la balconul camerei in care am fost cazati. Cam 5 minute de mers pe jos de plaja... deci nu chiar departe

alinar
    [28.07.11 14:58:52]

MULTUMESC MULT

bobchi
    [24.11.11 10:43:11]

Buna!

Am si eu cateva intrebari, deoarece m-ar interesa un sejur la acest hoterl in vara 2012:

1. plaja este curata, nisipul fin, multe pietricele?

2. intrarea in apa este lina?

3. La ce ora incepe masa efectiv (am citit in alte comentarii ca incepe cu masa de seara) ? Daca se ajunge mai devreme se poate servi ceva gen pizza, etc. de la barul hotelului?

4. Seara exista minidisco pentru copii?

Multumesc anticipat pentru raspunsuri.

mada_bvAUTOR REVIEW
    [24.11.11 10:54:36]

@bobchi: 1) plaja este ok... nu mai stiu exact cat de fin era nisipul... dar nu-mi aduc aminte sa f fost multe pietre.

2) intrarea in apa etse lina da...

3) si noi am ajuns destul de devreme... si in prima zi primesti doar cina, dar poti manca snakuri de la bar... pizza sandvisuri etc.

4) in fiecare zi sunt activitati pt copii... inclusiv seara (nu-mi mai aduc aminte ora exacta).

Cu placere, distractie placuta

bobchi
    [24.11.11 11:05:07]

Multumesc frumos pentru raspunsuri si pentru rapiditatea raspunsului.

alinar, bobchi, mada_bv
    Alte impresii din această RUBRICĂFesta Panorama Hotel (ex Iberostar):