ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 10.05.2009
JAN-2009

Sub orice critică

TIMP CITIRE: mai puțin de 1 MIN

Nu va cazati aici

Atentie mare la Vila Arinul din Moeciu de sus... Am stat acolo, mi-am organizat nunta, dar a fost hotie pe fata. Totul a fost cu 6000lei mai scump decat negociasem, ne-a incarcat la numarul de persoane, au taxat copii la mancare si bautura ca si adulti, au pus la toti oamenii mese complete, chiar daca erau localnici si au fost doar la masa festiva etc.

De evitat total!

Trimis de morogan in 10.05.09 23:03:58

VIZUALIZĂRI: 2550 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (morogan); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS -1 PMA (din 1 vot)

vilaarinul
[18.12.09 10:58:01]

Domnule Morogan, mintiti cu nerusinare. Ne-am dat toata silinta pentru nunta dvs. Toti nunstasii s-au simtit bine si ne-au multumit la plecare. O parte dintre ei au revenit cu prima ocazie. Ati avut 83 de invitati la nunta, care au servit cina vineri seara, sambata - mic dejun, pranz si cina festiva, duminica - pranz, iar cateva persoane cina de duminica seara si micul dejun de luni, cand au plecat. Ati avut o sigura familie dintre localnici o singura seara. Este o absurditate sa spuneti ca v-am pacalit cu 6.000 lei, in conditiile in care ati primit factura pentru nunta dvs pe firma cu toata valoarea, la care v-ati dedus TVA. Sa nu mai spunem ca cu ati platit serviciile ospatarilor. Sa va fie rusine!

NB vilaarinul este (sau a fost) reprezentant al unității
Adnotat ca DREPT REPLICA la review CRT
[18.12.09 11:55:18]

Ca in multe alte cazuri, puncte de vedere complet diferite asupra a ceea ce s-a-ntamplat de faot acolo, din perspectiva clientului si din punctul opus de vedere, de "dincolo de pult".

Probabil - si tot ca de obicei - adevarul este si in acest caz undeva la mijloc. Personal sunt convins ca fiecare parte are argumente justificabile si perfect sustenabile pentru ceea ce sustine.

Sa speram ca vor mai apare si alti postatori care si-au petrecut sau isi vor petrece sejurul acolo si ca ne vom putea face o parere mai "rotunda". Sunt convins ca, mai devreme sau mai tarziu, sigur vor aparea si alte pareri. Ar fi bine insa sa fie scrise de turisti si nu de proprietari

Daiana86
[04.01.10 23:42:52]

Noi am petrecut revelionul 2009-2010 la pensiunea Arinul. Va spun cu toata sinceritatea ca sunt cei mai ospitalieri oameni si au depus tot efortul pentru ca noi,toti cei cazati acolo sa avem parte de un sejur de vis. Pe langa faptul ca proprietarii sunt niste oameni cu adevarat deosebiti si corecti,detin si o pensiune minunata,unde te simti exact ca si acasa. Atmosfera si oamenii de acolo te fac sa te simti exact ca si la tine acasa. Nota 10 stimati proprietari, nota 10 Pensiunea Arinul!

[05.01.10 00:07:52]

Daiana - bun venit pe site.

Cineva care afostacolo, ca tine, ar merita sa scrie un review si nu un ecou. Daca ai fi ales aceasta varianta, ai fi avut posibilitatea ca prin notele pe care le-ai fi acordat sa intre in calculul mediei (si aceasta medie ar fi mai reprezentativa).

Ma gandesc ca, fiind la inceput, nu ai observat linkul de mai jos, "ADAUGA IMPRESII NOI". Daca doresti, poti sa-l folosesti chiar si mai tarziu - sa reproduci acolo textul de mai sus, apoi sa completezi notele.

Ti-l mai scriu odata, pentru orice eventualitate: click aici pentru a adauga impresii noi in aceasta destinatie.

dancri*
[10.08.10 10:56:36]

Cred ca se face ceva confuzie

Eu am fost cazat in aceasta locatie si sunt contrariat de cele afirmate de utilizatorul anterior. Cel putin in cazul meu, am fost primiti cu ospitalitate si tratati cu profesionalism. Nu am ce reprosa propietarilor. Pot doar sa laud aceasta locatie si sa o recomand cu caldura.

Acest text a fost postat ca un al doilea review (!??) de catre autor si a fost mutat de mine ca Ecou la setul de imrpesii la care face referire - nota webmaster

Daiana86, vilaarinul
Alte impresii din această RUBRICĂPensiunea Arinul [Moieciu de Jos]: