20281

MEMBRU: CHIBIȚ
JUN-2011

ARTICOL ARHIVAT

Ok

Nu tot ce scrie aic pe acest site despre hotel este si adevarat, cei adevarat mancarea cam asa si asa dar gaseai ceva sa mananci nu te ridicai de la masa nemancat, deserturi nu am prins deloc,

animatia ok, te invitau la jocuri,

bauturile ok,

noi am avut camera noua cu plasma, singura problema era ca, era un singur baiat la receptie si am stat cam o ora si sa ne de-a o camera, dar curat se facea zilnic,

in mare totul a fost ok, am fost 3 famili ne-am distrat, pentru un sfarsit de saptamana cu prieteni este foarte ok.

Impresii încărcate de if655 in 29.06.2011 23:00:46

Validat / Publicat: 30.06.11 06:59:21

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (if655); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  -1 PMA (din 1 voturi) nota2

- easyit
[26.07.11 22:31:25]

Mai ocupa romanasii sezlongurile cu prosopul?