ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 22.04.2009

Către satisfăcător
Nici nemulțumit, nici mulțumit

TIMP CITIRE: mai puțin de 1 MIN

Nu merita!!

Camerele sunt curate dar servirea este sub orice critica. Si hotelul inca nu este gata, nu sunt prize, se dezlipeste tapetul...

Mai au mult de invatat de la altii

Trimis de mihaelavlad2000 in 22.04.09 18:04:16

VIZUALIZĂRI: 2251 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (mihaelavlad2000); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
P01 VILA OLUDENIZ, CU PISCINA IN SPATE
PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS 0 PMA (din 0 vot)

ValiVieru [22.04.09 19:50:10] »

Kemerul este mai ieftin, hotelurile nu prea sunt renovate, cunosc persoane care au luat teapa de teapa in Kemer

mihaelavlad2000 [22.04.09 19:53:03] »

Nu as numi chiar teapa, ca in ansamblu a fost ok, dar sincer, chiar ma asteptam la altceva... Cel putin asa arata pe site-ul agentiei de la care am luat biletele...

ValiVieru [22.04.09 19:56:20] »

Asta nu inseamna ca peste tot este asa, incearca sa vezi ce spun altii despre vacantele lor, ca eu zic ca pe [acest] site toata lumea spune adevarul, pe cand cei din agentii vor sa-si vanda biletele

argus [22.04.09 19:57:28] »

In Kemer gasesti si Rixos Tekirova, Rixos Sungate etc. care sunt de top si nu sunt ieftine. In plus zona e cu mult mai interesanta decat Belek care e mai scump ca si medie a preturilor.

ValiVieru [22.04.09 20:00:50] »

Faza este ca nu multa lume isi permite sa mearga la RIXOS, pretul este dublu fata de un alt hotel la care te poti simti foarte foarte bine.

mihaelavlad2000 [22.04.09 20:12:17] »

Drept sa spun in Kemer nu mi-a placut decat un singur lucru Varful Tahtali de vreo 2300 m... e absolut superb, am urcat cu telecabina si se vede minunat de sus

In rest nu mi-a placut nimic in Kemer

Cat despre agentii, ai dreptate, dar totusi, ar tr sa spuna adevarul... macar asa nu-si pierd clientii

Pe mine una, Agentia Kusadasi m-a pierdut.

Inainte sa merg in Kemer, am mai fost o saptamana in Oludeniz si crede-ma. . ceva mai frumos nu am vazut pana atunci... merita sa stai o luna.

Ai ce sa vezi...

argus [22.04.09 20:20:51] »

In Kemer am stat peste drum de Chateau, la Queen Elizabeth si mi s-a parut OK atunci, dar eram pentru prima data in Turcia Si crede-ma, Kemer fata de zona Belek e cum e Oludeniz fata de Kemer Daca natura e ceea ce vrei sa vezi, nu mai cauta in Turcia dupa ce ai vizitat Oludeniz E intr-adevar deosebit!

ionescunic [22.04.09 20:39:55] »

Te rog mult daca ai fost la Oludeniz scrie si tu cate cava, ca vreau si eu acolo si tb sa conving persoane grele sa mearga dar inca n-am reusit, e si criza asta de vina, merci anticipat.

mihaelavlad2000 [22.04.09 21:20:38] »

In Oludeniz am inchiriat o vila timp de 7 zile - 400 lire sterline, apr. 450 euro... a meritat fiecare banut. O sa pun niste poze cu vila si cu locurile minunate pe care le-am vazut.

Pur si simplu nu pot descrie cat sunt de frumoase. Pana nu le vezi, nu intelegi. Nu pricep de ce Oludeniz nu este asa promovat ca alte statiuni din Turcia. Este de mii de ori mai salbatic, frumos. Chiar nu stiu ce as putea spune mai mult de atat.

Anul viitor, am sa ma duc din nou, de data asta vom inchiria vila pt 2 saptamani. Mai sunt multe locuri de vazut. Am facut rafting, am inchiriat o barca pt o zi doar noi (am fost 5) si ne-am plimbat pe mare, am mers in canion, am vazut cea mai superba plaja din viata mea - plaja de la Sarsala (daca a vazut-o cineva stie despre ce vorbesc), am vazut broaste testoase mergand pe strada... fiecare zi a fost una deosebita... si, repet, mai aveam multe de vazut dar din pacate a trebuit sa plecam... dar ma intorc la anul... negresit

MERITA. .

jokermen2001 [23.04.09 10:59:28] »

Oludeniz, unde se afla ca locatzie, cu ce transport ati fost si cate camere are vila din poza? Cu mancarea cum va descurcatzi, pretzurile cum sant si o poza cu piscine se poate? Multumesc.

mihaelavlad2000 [23.04.09 13:53:54] »

Am fost cu masina personala, vila are 3 camere si un living jos unde se poate dormi, mancare fie ne faceam noi, fie mancam pe la restaurante, preturile sunt absolut ca peste tot.

O sa caut si o poza cu piscina

Oludeniz se afla intre Marmaris si Antalya, nu stiu sa spun exact, dara daca te uiti pe harta ai sa gasesti.Cauta Fethye.Acolo este Oludeniz

jokermen2001 [23.04.09 14:53:17] »

Okay, merci frumos, apropo alea 3 camere de sus ce paturi au sau mai bine spus cate persoane pot sa doarma intr-o camera? Cum stau cu apa, calda? aer conditzionat, bucataria este utilata complet?

mihaelavlad2000 [23.04.09 16:09:47] »

Paturi duble, in 2 camere, iar in una pat simplu.

Au apa calda permanent, aer conditionat si bucatarie utilata complet. Au toate conditiile. Gratar in curte, masina de spalat, absolut tot ce trebuie

Admin [23.04.09 22:30:31] »

mihaela, am de gand sa mut randurile despre Oludeniz (si fotografiile aferente) in cadrul unei rubrici distincte, pe care o sa o intitulez "Cazare Vile Oludeniz" - ar fi pacat, din punctul de vedere al acestei superbe regiuni, sa nu fac astfel. Te rog ajuta-ma cu "notele" pe care le-ai acorda acelui sejur (in Oludeniz) - dupa cate intuiesc ar fi 100% la toate capitolele :-). Este corect?

mihaelavlad2000 [24.04.09 09:20:18] »

As vrea sa te rog sa nu muti pozele

As vrea sa atasez altele, mult mai frumoase. Se poate?In graba am atasat poze care nu sunt tocmai reprezentative.

Da, notele sunt maxime.Daca tr sa le acord eu, spune-mi cum sa fac.Daca o poti face tu in locul meu, e ok.

Dar nu muta pozele.Eu nu stiu cum sa le sterg ca sa adaug altele...muuult mai misto.

webmaster7 [24.04.09 09:40:46] »

Poti adauga in continuare poze tot aici, la "Chateau de Prestige", unde le-ai adaugat pe primele. Mie chiar si aceste 5 poze adaugate pana acum mi se par foarte ok si chiar te rog, daca mai ai si altele, sa le adaugi.

Pentru a adauga in continuare poze, acceseaza butonul de "Adauga Poza" din aceasta pagina.

Ulterior, primele poze impreuna cu cele pe care le vei adauga acum, precum si textul despre Oludeniz, vor fi toate mutate in cadrul unei rubrici distincte, la Oludeniz, nu la Kemer.

Asta nu inseamna ca dispar, ci doar ca vor fi mutate, in scopul unei organizari si informari cat mai corecte, deoarece ele nu se refera la Kemer.

Locurile unde ai fost chiar merita o sectiune dedicata, pot fi vizualizate mult mai usor asa de ceilalti useri.

Daca mai ai nelamuriri, nu ezita sa scrii.

mihaelavlad2000 [24.04.09 11:09:43] »

da, asta am inteles. Vroiam doar sa te rog sa nu muti pozele alea pentru ca vreau eu sa adaug altele, nu alea.Daca se poate, asta as dori eu.

Eu am sa mai adaug niste poze cu siguranta.

webmaster7 [24.04.09 11:29:23] »

Perfect, o sa ramana aici pana dupa ce vei adauga toate pozele. Cand ai vreme, te asteptam si cu celelalte.

Numai bine!

mihaelavlad2000 [24.04.09 13:01:03] »

Multumesc. Ma ocup de asta foarte curand. Oludeniz merita toata atentia

mihaelavlad2000 [28.04.09 21:29:24] »

Pentru webmaster7

Am sa mai adaug poze dar as vrea sa te rog sa stergi penultima poza. In rest pot sa ramana. Iar eu am sa mai adaug zilele astea. Multumesc

webmaster7 [29.04.09 08:51:27] »

Rezolvat, am sters-o.

mihaelavlad2000 [29.04.09 09:10:18] »

Multumesc

mihaelavlad2000 [29.04.09 19:10:40] »

Eu am mai adaugat poze. cred ca poti muta totul intr-o rubrica separata. Iti dau orice informatii mai ai nevoie.

webmaster7 [30.04.09 08:14:15] »

Ok, zilele urmatoare pozele si ecoul despre vila vor fi mutate intr-o rubrica separata "Cazare Vile Oludeniz". Multumim inca o data pentru frumoasele poze.

alinviola, argus, ionescunic, jokermen2001, mihaelavlad2000, ValiVieru
Alte impresii din această RUBRICĂCrystal Prestige Elite Resort (ex Amara, ex Le Chateau) [Goynuk]: