ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 22.06.2011
DIN: sfantu gheorghe
ÎNSCRIS: 30.05.11
JUN-2011

TIMP CITIRE: mai puțin de 1 MIN

Vacanta superba recomand cu mare drag acest hotel

Anul acesta ne-am gandit sa ne ducem in bulgaria pt prima data... si am ales hotelul Park Golden Beach unde ne-am simtit foarte bine si il recomand cu drag.

Personal amabil si ospitalier, plaja si marea curata piscinele la fel, masa pe toate gusturile totul a fost ok o vacanta reusita, mai multe amanunte nu mai scriu ca este asemanator cu ce a fost postat si de alte persoane.

Recomand.

Trimis de valyta in 22.06.11 13:17:47
Validat / Publicat: 22.06.11 14:12:16
  • A fost prima sa vizită/vacanță în BULGARIA

VIZUALIZĂRI: 2751 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (valyta); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
P01 vedere din balconul etajului 9 unde am fost cazati-o priveliste superba

by_ella84 [22.06.11 15:02:00] »

Buna. Voi pleca in Bulgaria la acest hotel pe 30 iunie... si numar zilele pana atunci. Ce ai postat tu ma incurajeaza pentru ca aveam emotii, deoarece parerile sunt impartite.

As vrea sa stiu, daca ai solicitat camera cu vedere la mare, sau asa ai primit de la receptie si daca exista loc pe plaja si pentru cearsafuri. Multumesc anticipat!

PS. Asteptam cu interes mai multe poze

valyta [23.06.11 10:31:26] »

buna ella84, si eu asa eram inainte sa plec, numaram zilele,

a fost un concediu foarte reusit vreme excelenta am avut

iar referitor la intrebarile tale, nu am solicitat noi vederea la mare, asa ne-au dat cei de la receptie si pe plaja exista free zone, unde poti sa iti pui cearsaful sau prosopul linistita (depinde si cat de aglomerata e plaja dar eu zic ca tot gasesti un loc) sau daca nu iti iei sezolg si umbrela dar alea sunt contra cost, noi mai mult am stat la piscina langa hotel iar cand ne-am dus la mare am stat pe prosop, nu am inchiriat sezlog ca am considerat ca nu merita.

sper ca ti-am putut fi de folos si va urez vacanta placuta!

by_ella84 [23.06.11 11:08:46] »

Multumesc mult pentru raspunsuri. Numai bine!

valyta [23.06.11 11:12:45] »

acum atasez si cateva poze. cu siguranta voi mai reveni la acest hotel

aciupagea* [24.06.11 15:45:59] »

Buna,

ma bucur ca ati avut o vacanta frumoasa. si noiintentionam sa mwergem in vara aici si voiam sa intreb cum e cu parcarea, e cu plata, cat costa sau sunt locuri si la fara plata?

multumesc

webmaster [24.06.11 17:22:03] »

@sorcati, te rugam sa nu mai postezi aceeasi intrebare de mai multe ori, poate deveni suparator pentru abonatii la instiintari. Am mutat intrebarea ta la rubrica Intrebari a hotelului, locul cel mai potrivit, de altfel.

sorcati [24.06.11 17:24:45] »

imi cer scuze; ma straduiesc sa respect regula; am ales acest hotel si sunt foarte curios daca am facut totusi o alegere buna; inca odata scuze

valyta [24.06.11 17:28:18] »

buna aciupagea, cat despre parcare noi nu am avut treaba cu ea, noi am fost cu autocarul pana acolo dar atat pot sa iti spun ca parcarea costa intre 10 si 15 leva pe zi la ei, cat despre parcare fara plata nu stiu... mare grija unde lasati masina... sunt multe furturi auto, sau daca nu esti atent si parchezi intr-un loc nepermis iti ridica masina... asa am auzit si eu pe acolo. vacanta placuta va doresc!

aciupagea* [24.06.11 17:29:49] »

Multumesc frumos de raspuns

rommys [25.06.11 20:26:04] »

Parcarea costa in luna iunie anul acesta 10 leva pe zi si este pazita si destul de mare.

aciupagea*, by_ella84, rommys, sorcati, valyta
    Alte impresii din această RUBRICĂPark Hotel Golden Beach: