19787

JUN-2011
1520 [euro]

ARTICOL ARHIVAT

Cea mai tare vacanta

Ce va pot spune ca a fost super. Am fost acolo la inceputul lui iunie, totul este perfect, cazare, distractie intr-un cuvant tot. Am avut si un ghid foarte bun, recomand hotelul cu caldura.

Sa incep cu cazarea: camera mare, curatenie zilnica, minibar umplut cu 3 beri efes, 2 cola, 2 mirinda, 2 ape plate, 2 ape minerale, 2 sucuri naturale, un pachet alune si o ciocolata, se umplea zilnic. Eu am lasat 2 euro cameristei si tot timpul era atenta.

La masa sincer nu am reusit sa mancam tot ce era pe acolo, in fiecare seara erau peste, gratar de pui, carne miel, vita, fantana de ciocolata, torturi mmmmm, fructe multe, fructe de mare. In fiecare zi la piscina venea un baiat si ne curata mere, morcovi, castravete, altul ne aducea suc, cafea, iaurt, milk shake de capsuni, banane nu am cuvinte.

Personalul foarte ospitalier, niciodata nu i-am vazut suparati tot timpul zambeau si credeti-ma ca muncesc saracii. Foarte buna animatie, in fiecare seara mini-disco, apoi spectacole si show.

Mergeti si n-o sa regretati. La anul daca suntem sanatosi mergem in gasca.

Impresii încărcate de pcarmen in 15.06.2011 12:39:37

Validat / Publicat: 15.06.11 13:54:56

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în TURCIA. A mai fost în/la: rixos lares, batihan kusadasi, sea light resort kusadasi

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (pcarmen); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  4500 PMA (din 9 voturi) nota2

- ovy2k5*
[15.06.11 14:20:25]

Sunt in cautarea unei locatii de concediu in TURCIA, te intreb cum este plaja, la ce distanta, daca este bar pe plaja. Cum v-ati distrat, daca ati fost numai voi.

- sens
[15.06.11 15:43:16]

asteptam ceva mai multe impresii la cald... ce te-a impresionat mai mult? ceva sfaturi sa ne dai?

multumesc!

- danutdinica
[15.06.11 19:04:40]

multumim pentru impresii "calde".

cum e pentru copii? posibilitati de distractie ptr ei?

multumim!

- pcarmen
[15.06.11 19:34:45]

[@ovy2k5] plaja este la 100 m de hotel, este foarte curat, exista bar pe plaja sincer merita sa mergi

- pcarmen
[15.06.11 19:38:22]

[danutdinica, probabil]: copii sunt cei mai iubiti acolo, au multe posibilitati de joaca, au meniuri speciale de mancare pentru ei, erau copii de cateva luni acolo, noi ne-am indragostit de delphine de lux, am auzit si de delphin botanik este la 500 m de delphine deluxe, de afara se vede foarte bine si se auzea seara distractia si la ei, acum este la alegere dar noi si la anul daca sunten sanatosi mergem aici, facem gasca

- danutdinica
[15.06.11 19:48:30]

multumesc mult de tot! cred ca deja m-am convins. sper sa mai gasesc si oferte cand vin. incercam!

Multumesc mult!

- bogdanalexandru
[17.06.11 22:17:25]

mancare, mancare, mancare! am o rugaminte stie cineva un hotel bun dar cu o sala de fitness intr adevar dotata?

- cristinlux
[24.06.11 15:57:41]

super! mi-e dor de delphin si mie, am fost anul trecut la inceputul lunii iulie... a fost concediul perfect. anul acesta am ales miracle-lara pentru plaja de nisip. sper sa nu regretam. concediu reusit tuturor!

Publicitate    [25.06.19 09:41:25]

pagină generată in 0.0862090587616 sec