ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 04.06.2011
JUL-2007

• Informatii sau rezervări: pe sait sau tel. +39 324 981 3672
  • TIMP CITIRE: mai puțin de 1 MIN

Foarte frumoasa Padova

Am fost in vizita la o prietena si am stat la ea in apartament (la vila) a fost foarte frumos.

Am vizitat doar orasul am fost la plaja si la Venetia nu am ajuns pt. ca era ocupata cu serviciul.

Poate alta data o sa merg si acolo, e frumoasa Italia, a fost prima iesire din Tara.

Trimis de mary-criss in 04.06.11 21:16:35
    Validat / Publicat: 04.06.11 22:27:01
    • A fost prima sa vizită/vacanță în ITALIA

VIZUALIZĂRI: 3057 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (mary-criss); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
    P01 foarte multi porumbei
    PUNCTAJ CRT: 0 PMA (std) PLUS -5 PMA (din 7 voturi)
    NOTĂ: Acest articol nu beneficiază de punctajul standard acordat automat.

[04.06.11 21:47:19]

Pacat de zgarcenia de cuvinte, de care dai dovada intr-un review ce se vrea a ne arata o parte macar din acest frumos oras italian. Plus ca, nici explicatii la foto nu ai adaugat, in asa fel incat, cei ce le privesc sa stie la ce se uita.

Poti adauga alte detalii din aceasta excursie, cata vreme este disponibil butonul EDIT IMPRESII, ori mai apoi intr-un ecou.

Daca nu, review-ul va fi publicat pe sait, insa fara PMA standard (votul saitului) si va putea fi votat doar simbolic +/- 1 PMA.

Multumesc!

L.E.: Stiu ca ai vazut ecoul meu, dar nu ai avut nici o reactie. Review-ul va fi validat asa, fara PMA standard.

RĂSPUNDEVOTAȚI ECOUL [1][0 vot]
    mary-crissAUTOR REVIEW
    [05.06.11 00:42:22]

bine draga voteaza-l cum vrei. am scris la poze. pe unde sunt facute. e tirziu am pus foarte multe poze in seara asta si am obosit. altadata am sa scriu mai mult.

[05.06.11 10:42:19]

@mary_criss17

Aici nu era vorba de cum il (sau nu) votez eu. Era vorba despre modul in care va fi validat pe sait, date fiind foarte putinele informatii utile userilor cuprinse in acest pseudo-review, incarcat de tine pe un sait pentru recomandari turistice!

De multe ori, cantitatea (dupa cum se vede si in cazul asta / ai primit 3 voturi, dintre care doua negative) este irelevanta. Calitatea scrierilor, este ceea ce se apreciaza atunci cand se acceseaza un review.

P. S. : Daca tot ne tutuim, nu te superi, daca-mi termin ecoul cu un: bine draga, sunt curios ce/cum or sa fie urmatoarele review-uri.

RĂSPUNDEVOTAȚI ECOUL [1][0 vot]
    mary-crissAUTOR REVIEW
    [05.06.11 12:34:38]

urmatoarele review-uri poate scriu mai mult daca le atasez imediat dupa concediu. in Padova am fost acum 4 ani si tocmai acum am scris si am pus poze. am uitat ce-am mai vizitat pe acolo. (cum se cheama)

mary-criss
    Alte impresii din această RUBRICĂO zi în Padova: