ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 18.05.2011
JUL-2009
2 AD. + 1 COPII -- v: 1,5

TIMP CITIRE: mai puțin de 1 MIN

Un sejur frumos

Nu vreau sa intru in amanunte, dar pot sa spun ca am fost multumiti de camera si de curatenia in camera, care se facea zilnic. In ceea ce priveste mancarea a fost foarte variata, multe feluri de fructe si prajituri si mai mult decat suficienta. Ospatarii erau foarte prompti si amabili.

In ansamblu e un hotel curat, ingrijit si linistit pe care il recomand.

Trimis de christiana in 18.05.11 11:21:57
Validat / Publicat: 18.05.11 13:51:29
  • A fost prima sa vizită/vacanță în TURCIA

VIZUALIZĂRI: 2512 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (christiana); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
P01 Vedere de la balcon, et. 4
PUNCTAJ CRT: 0 PMA (std) PLUS -1 PMA (din 1 vot)
NOTĂ: Acest articol nu beneficiază de punctajul standard acordat automat.

[18.05.11 11:40:18]

Colectivul site-ului AmFostAcolo.ro NU a selectat acest articol pentru concurs. Dacă doriţi să participaţi la concursurile noastre, vă încurajăm ca pe viitor să scrieţi oferind mai multe detalii/amanunte despre locurile recomandate. Puteţi să reveniţi ulterior cu un ecou, dacă opţiunii de editare i-a expirat timpul maxim alocat. În plus, măcar două - trei poze ar fi mai mult decât binevenite.

Succes!

santana*
[18.05.11 23:07:20]

Mamă, ce mişto! Zici că se făcea curăţenie zilnic? Iartă-mi te rog constatarea: dacă se făcea zilnic curăţenie, înseamnă că voi făceaţi tot zilnic mizerie. Sau asta cu activistele mopului e un fetiş pe care nu-l înţeleg eu?

christianaAUTOR REVIEW
[19.05.11 14:18:21]

Imi pare rau ca pentru unii curatenia zilnica este o surpriza, probabil neplacuta, dar pot sa afirm ca, in perioada in care am fost noi, chiar se aplica ZILNIC. Iar ca sa iti raspund si la constatarea acida pe care ai facut-o, ''mizeria'' zilnica consta in petalele mici de flori specifice vegetatiei abundente din zona (daca ai studiat si caracteristicile resortului, respectiv vegetatia foarte bogata, stii despre ce vorbesc). In plus, probabil ca nu esti in cunostinta de cauza, dar cu un copil de un an si jumatate ai nevoie si de curatenie.

Oricum, cred ca existenta acestui site este importanta pentru a ajuta persoanele dornice de a-si petrece un concediu placut sa isi faca o idee despre aspectele pozitive sau negative ale unui hotel, NU pentru a gasi carcotasilor o ocupatie.

santana*
[19.05.11 16:28:33]

Să spui că-ţi intră camerista zilnic în cameră, la 5 stele, mi se pare un „pleonasm turistic”. Asta o ştie oricine. Iar ca să fi evitat micile răutăţi, ar fi trebuit să nu începi cu „n-o să intru în amănunte” pentru că, chiar tu o spui, „existenta acestui site este importanta pentru a ajuta persoanele dornice de a-si petrece un concediu placut sa isi faca o idee despre aspectele pozitive sau negative ale unui hotel”… Ori tu nu dezvolţi nici un capitol, masă, relaxare, etc. Cîte nu sunt într-un hotel! ? Intrasem avid de a cunoaşte ce e la hotelul acesta şi am ieşit plîngînd. Ce am reţinut noi din review-ul tău? Nimic important dacă e să mă întrebi pe mine. Atunci de ce l-ai mai scris?

RĂSPUNDEVOTAȚI ECOUL [1][1 vot]
christianaAUTOR REVIEW
[19.05.11 22:09:44]

Fiecare cu parerea lui. Ar trebui sa iti gasesti altceva mai bun de facut decat sa arunci cu acid in stanga si dreapta. Poate ca nu ai fost suficient de interesat de hotel daca nu ai gasit nimic care sa-ti satisfaca "aviditatea de cunoastere". Nu cred ca trebuie sa dau explicatii cuiva pentru ceea ce am decis sa scriu. Cred ca doar administratorul site-ului are dreptul sa hotarasca ce merita sa fie afisat sau nu (nu ALTCINEVA).

Oricum am remarcat ca nu ai alta treaba decat sa improsti cu noroi in toate directiile. Daca nu ai nimic constructiv de spus, atunci poate ne scutesti de comentarii si binevoiesti "sa plangi" in alta parte. Nu ti-a cerut nimeni parerea si nu cred ca ai fost angajat pe post de critic al celor care viziteaza site-ul. Si nici nu cred ca esti cel mai in masura sa iti spui punctul de vedere. Consuma-ti energia in alta parte!

christiana, santana*
Alte impresii din această RUBRICĂOzkaymak Incekum: