19187

înscris/ă în 11.05.11
APR-2011
1100lei

Dezamagire

Nu recomand nimanui. Mancare pe sponci, lipsa de profesionalism, factura umflata (la plecare am vazut la am mancat tochituri, gratare, am baut 10 doze de suc a cate 5,5 lei una cand de fapt am primit doua sticle a cate 2 litri de fanta respectiv cola, am baut doua sticla de vin de soi pe cand, de fapt am vazut doua ulcioare cu vinul casei probabil, la o plata totala de 1100 lei s/a facturat doar 700), durere in cot.

Oamenii aceia nu stiu sa-si respecte propriul program.

Zona este foarte frumoasa (nu ma refer aici la amplasarea pensiunii care este langa o garla destul de murdara) sar cei ce vor sa o vada cu siguranta vor gasi alte locuri in care sa se cazeze.

Cele trei stele ale pensiunii sunt ceva SF, in cel mai bun caz ar fi doua margarete.

Parerea mea este ca cel mai bine se descurca la capitolul evaziune fiscala.

NOTĂ: Operatorul acestei destinații (proprietarul, administratorul etc) a scris un răspuns / drept la replică referitor la aceste impresii

Impresii încărcate de 012 in 11.05.2011 19:25:25

Validat / Publicat: 11.05.11 20:52:36

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (012); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  -1 PMA (din 1 voturi) nota2

[11.05.11 19:38:22]

Bine ai venit pe site! Despre conditiile de cazare ce ne poti spune? Poti incarca si cateva fotografii din sejur?

[11.05.11 20:32:21]

Avem o singura fotografie de la aceasta pensiune pan acum pe site -- si aia incarcata, daca nu gresesc, de proprietari (lucru interzis, in aceasta sectiune), si care a fost amanata de la 'mazilire' (stergere) pana vor aparea alte fotografii, de la turisti.

Reiterez rugamintea de mai sus - poate cu aceasta ocazie reusim sa "spargem gheata" la acest capitol :), ce spui?

- 012
[12.05.11 15:49:35]

Camerele decente, frumusele fara sa fie extraordinare. Cabina de dus extrem de mica. In camere nu se face curat pe parcursul sejurului decat la cerere. Cand am cerut un sul de hartie igienica m-au intrebat cu mirare: Dar nu mai aveti? De parca as fi cerut din alt motiv.