ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 31.03.2009
MAR-2009
[?] AD. + 1 COPII

TIMP CITIRE: mai puțin de 1 MIN

Abia astept sa revin

Abia astept sa revin, a fost super, mai ales ca la 3 nopti de cazare am beneficiat de inca una gratis. Zona e superba, serviciile oferite sunt ok.

Va recomand sa mergeti cu toata increderea.

Trimis de crin@ in 31.03.09 20:38:06

VIZUALIZĂRI: 4595 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (crin@); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS -200 PMA (din 2 voturi)

michirec
[01.04.09 11:30:40]

Cand am fost eu, acum 2 ani, era dezastruos drumul, parca era dupa razboi (Bosnia a trecut prin razboi si are drumuri ireprosabile);deasemeni statiunea emana un iz de parasit, de ruina...poate s-a schimbat ceva anul trecut?....

crin@AUTOR REVIEW
[01.04.09 22:30:55]

Drumul e refacut din 2007 si pensiunea la care am stat a fost inaugurata de revelion 2008.

Ai dreptate in ceea ce priveste vechea statiune, nu e nimic acolo in schimb prin imprejurimi pare sa se miste cate ceva. Au mai rasarit cateva pensiuni noi, exista un bar cu biliard, "Perla Vrancei" are o sala de fitnes si in curand vor da drumul si la club, au acolo biliard si tenis de masa deocamdata, au terenuri de fotbal si de tenis de camp, iar in vara vor da drumul la piscina in aer liber.

gogu.gogu56*
[14.12.09 15:50:31]

AVETI MARE GRIJA ! Proprietarul , Irinel Potolea este un mare TZEPAR ! Majoritatea mobilierului este achizitionat ( luat ) -insa fara a plati furnizorului , centrala deasemenea , probabil si aerul conditionat , salariatii nu-i plateste , mincarea de foarte proasta calitate - cred ca ar trebui controlat de catre functionarii de la DSP , politia ar trebui sa-si faca datoria !UNA PESTE ALTA , AVETI GRIJA -MAI ALES CIND ALEGETI ACEASTA PENSIUNE PENTRU DIFERITE EVENIMENTE ( NUNTI , REVELION ,ETC ) ! SE DAU TZEPE !

[14.12.09 17:45:37]

gou. gogu56: sunt afirmatii foarte grave pe care le faci mai sus, daca as fi curios din fire te-as intreba daca le poti sustine intr-un eventual proces de calomnie. Acest site iti asigura pe deplin dreptul la opinie garantat de Constitutie si atat - mai departe e, eventual, problema partilor implicate.

As vrea sa va atrag atentia asupra responsabilitatii legale asupra acestui gen de afirmatii - va apartine in intregime ("cf "Termenilor si conditiilor de folosire", c care ati fost explicit de acord atunci cand v-ati creat contul pe site). Oricine se considera calomniat se poate indrepta in instanta impotriva voastra.

Atata timp cat toate cele scrise aici sunt insa cu buna intentie si pot fi la o adica probate, nu trebuie sa va faceti absolut nici o problema - dreptul la opinie este sfant si nimeni si nimic nu il poate obstructiona.

pagubitul*
[13.03.10 17:42:54]

ai dreptate gogu un mare escroc acest potolea. cunosc multe persoane tepuite de el chiar ma numar printre ei. un om de nimic. alegesar prafu

cocomarlan
[18.02.11 23:23:02]

Cel mai mare tzepar in viata! duceti-va cu toata increderea daca vrei sa va imbolnaviti de cine stie ce boala datorita mancarii de prosta calitate!

A luat branza si alte produse de la localnici si nu le-a achitat si nici nu le va mai achita vreodata!

Deasemenea aveti grija ca in spatele acestul personaj Irinel Potolea se afla un CAP al lumi interlope Focsanene )) cu ghilimelele de rigoare Vasile Tataru care sar putea sa va rupa si cateva oase daca nu sunteti multumiti de jalea care vo promoveaza acesta pensiune pe niste preturi exorbitante!

Un tzepar decand s-a nascut si de cand sa reintors in Romania din Italia acest Potolea cu datorii la SC Hard Industry SC Cepa Construct SC Romstal SC Catalina Prod si multi multi alti UN OM DE NIMIC LA FEL CA SI PENSIUNE PE CARE O ARE (Care o avea )))

[04.07.11 11:10:10]

@jojolina123, am şters ecoul tău din următoarele motive:

- e ilizibil. Încearcă să înveţi să scrii în română, sau foloseşte un dicţionar;

- după ce am reuşit (sper) să înţeleg ceva-ceva din el, am constatat că ai folosit un limbaj ireverenţios (lipsit de politeţe, dacă nu înţelegi cuvintele prea lungi), lucru inacceptabil pe acest site.

Deocamdată nu vom aplica alte măsuri administrative, având în vedere că abia te-ai înscris şi poate nu ai avut timp să citeşti regulamentul nostru.

cocomarlan, gogu.gogu56*, jojolina123*, michirec, pagubitul*
Alte impresii din această RUBRICĂPensiunea Perla Vrancei: