Vila Patricia

înscris/ă în 30.04.11
SEP-2010
80 ron

O vacanta eleganta!

Am fost cazat la vila Patricia in Eforie Nord impreuna cu sotia si baiatul si pot sa spun ca totul a fost minunat in special linistea din timpul noptii!

O vila super faina curata si gazda cumsecade si primitoare o sa mai mergem si anul asta!

Drumul pina la plaja nu era prea lung s-au obositor din contra dupa plaja serveam masa si ne indreptam catre vila iar mersul pe jos era o binefacere ,seara colindam prin oras iar la intoarcere ne asezam sub o umbreluta in curte savurind in liniste o bere rece .

Aveam acces la bucatarie si la vesela dar nu o foloseam deoarece serveam masa in oras la vre-o terasa ,in incinta era instalat un gratar profi unde fiecare putea sa-si faca o friptura .In camera aveam frigider televizor unde nu te puteai plictisi iar la baie apa rece si calda la orice ora .

Recomand cu toata increderea vila Patricia din Eforie Nord!

Impresii încărcate de myke in 30.04.2011 16:16:01

Validat / Publicat: 30.04.11 17:29:29

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (myke); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  0 PMA (din 0 voturi) nota2
  • Coordonate GPS: 44.06047450 N, 28.63017280 E - neconfirmate încă
  • Ai fost acolo, la Vila Patricia? - Scrie impresii DESPRE CAZARE
  • Dorești să întrebi/discuți ceva legat de impresiile postate de myke? - folosește rubrica Ecouri (mai jos)

[30.04.11 17:16:28]

Am eliminat nota referitoare la masa deoarece n-ati servit acolo. In schimb nota pentru servicii este foarte utila, daca nu o mai poti insera ai posibilitatea de a o scrie intr-un ecou si o atasam noi.

Ar prinde bine si cateva fotografii, daca poti atasa cateva ar fi super, multumesc.