ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 15.04.2011
DIN: romania
ÎNSCRIS: 19.10.08
SEP-2009

Restaurant Riviera / Atmosfera si servire sub orice critica

Am fost intr-o toamna (cred ca 2009) impreuna cu inca 3 familii, toti cu cate un copil mic, in jur de 1 an.

Am trecut prin aceleasi etape ca si povestitorul antecesor click aici.

In plus fata de ei, noi nu am mancat, ne-am ridicat furiosi de la masa in momentul in care au inceput sa bombane mai mult sau mai putin discret ca nu se vine cu copiii la restaurant.

Finalul apoteotic a fost cand, la apostrofarile noastre, ne-au sfatuit sa lasam copii la intrare daca avem chef sa stam in restaurant...

Ce politica are managementul restaurantului... habar nu am dar noi nu mai calcam pe acolo.

Trimis de croc in 15.04.11 13:34:13
Validat / Publicat: 15.04.11 14:34:43

VIZUALIZĂRI: 1858 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (croc); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS 450 PMA (din 1 vot)

[15.04.11 16:18:52]

Completat numele restaurantului ca primul termen din titlu, delimitat de titlul propriu zis cu un slash ("/") - data fiind natura "generica" a rubricii, recomand sa folositi aceasta conventie (pentru o cat mai usoara orientare sau claritate) atunci cand scirtei despre un restaurant, atat in titlu cat si la eventualele fotografii pe care le incarcati

[15.04.11 19:54:11]

Impresiile sunt publicate doar cu titlu informativ, fără note, pentru că nu aţi beneficiat de niciun fel de servicii la ei (cel puţin, eu aşa înţeleg din text).

magdalena
[16.04.11 19:25:02]

Pacat de locul in care este situat...

crocAUTOR REVIEW
[16.04.11 20:47:57]

da, asa e

pur si simplu nu mi-a venit sa cred ca se intampla asta

erau 3 copii in jur de 1 an-2 ani, ce puteau face atat de rau pe o terasa de restaurant incat sa ni se spuna sa-i lasam la intrare si ca la restaurant nu se vine cu copiii?

evident ca nu era seara, cand as fi inteles poate ca nu e locul copiilor printre doamne in tinute de seara si muzica live.

era ziua in amiaza mare...

foarte urat si de mare prost gust pentru un restaurant

mi-am amintit citind impresiile postate de antevorbitorul meu

magdalena
[17.04.11 02:33:33]

@croc, "antevorbitorul" eram eu...

crocAUTOR REVIEW
[18.04.11 19:02:02]