ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 21.03.2009
ÎNSCRIS: 21.03.09
MAR-2008

TIMP CITIRE: mai puțin de 1 MIN

Rezonabil

Un hotel decent! Personal foarte amabil si cu bun simt in toate domeniile, incepand de la receptie si pana la baza de tratament (din hotelul Unirea).

Preturi rezonabile pentru un hotel de 2 stele.

Trimis de stefania in 21.03.09 08:50:18

VIZUALIZĂRI: 1958 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (stefania); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS 0 PMA (din 0 vot)

presario [11.03.10 10:53:41] »

Uau ! din nou.

stefania [11.03.10 10:55:33] »

Mersi! Dar sa stii ca mai multe nu prea am ce scrie, totul e la nivel mediu ca in tara noastra cu bune si rele!

Sanziana [11.03.10 10:55:46] »

vezi sa nu ramai cu sechele uneori un cuvant spune mai mult decat o mie. In cazul asta erau bune si alea o mie

webmasterXY* [11.03.10 10:59:01] »

Stefania2535 te asteptam cand vei avea timp sa aprofundezi putin conditiile de cazare si masa pentru a veni in ajutorul celor interesati de aceasta locatie,cu multumirile de rigoare

stefania [11.03.10 11:03:49] »

Buna! Imi insusesc criticile voastre.

Hotelul e de doua stele. Camerele sant destul de mici, dar e curatenie, au baie proprie, tv.

Mancarea e acceptabila la fel si pretul e accesibil.

Baza de tratament e in hotelul Unirea legata printr-un tunel. Are acces la piscina Hotelului Mures.

Daca mai doriti amanunte scrieti-mi, va raspund cu placere.

Dragoș_MD CONS. ONORIFIC AFA / ROMÂNIA [11.03.10 11:22:24] »

@ presario > da' ce-ti veni sa "dezgropi" impresii de anu' trecut? (sunt doar curios...)

stefania [11.03.10 11:24:55] »

Mersi Dragos !

presario [11.03.10 11:26:37] »

Dragos - mai nimic.

Vreau sa merg duminica la o baie in Felix si "rasfoiam" pe aici ca sa vad ce scrie lumea .

Dragoș_MD CONS. ONORIFIC AFA / ROMÂNIA [11.03.10 11:36:46] »

banuiam io... week-end placut atunci, sa ne scrii pe unde umblasi! (si eu am Herculane pe lista de anul asta... )

stefania [11.03.10 11:43:55] »

Draga Presario !

Vad ca esti din Oradea ! Nu cred ca nu stii cum e la Felix!

Pentru o baie i-ti recomand strandul Apolo !

Distractie placuta !

presario [11.03.10 11:46:07] »

Dragos - eu fiind din Oradea, sunt "ca la mine acasa" la stradurile din Felix, 1 Mai, si cele din estul Ungariei.

Astept cu interes maxim deschiderea Aquapolis -ului din Szeged, luna asta cica va fi.

Si strandurile din Felix + 1 Mai ( majoritatea ) sunt relativ Ok, dar nu se ridica inca la nivelul celor din Ungaria.

Despre - Herculane - frumoase locuri, ar merita mult mai mult.

Banuiesc ca te duci si prin zona Orsova, clisura Dunarii, etc.

presario [11.03.10 11:47:39] »

Stefania, normal ca stiu cum e la Felix si la Apollo.

Ma uitam doar sa vad si ce scrie lumea despre ele

Sanziana [11.03.10 11:48:35] »

presario, ce poti sa -mi spui de Casa Grande?

presario [11.03.10 11:54:22] »

Sanzaiana - nu prea stiu nimic de Casa Grande, pt ca doar merg la stranduri in Felix.

Am vazut-o pe dinafara, arata Ok, dar in rest nu stiu.

Este in Sanmartin - prima localitate dupa Felix spre Oradea. Deci nu este chiar in Felix.

Distanta pana la Felix nu este mare, aprox 1 km pana la Apollo.

Sunt foarte multe pensiuni in Felix cat si in 1 Mai, deci ai de unde alege.

stefania [11.03.10 11:55:55] »

Dragos

Depinde unde te vei caza in Herculane. Mie personal imi place peisajul din Herculane, dar in acelasi timp ma si intristeaza cand vad ca asemenea frumuseti sant lasate in paragina. Te sfatuiesc sa alegi o cazare la un motel sau pensiune particulara. In orice caz ai ce vizita! Am sa pun niste poze din Herculane sa-ti faci o idee.

Sanziana [11.03.10 12:00:05] »

mi -am facut rezervare pe booking ptr tranzit spre Cehia si eram curioasa

presario [11.03.10 12:02:40] »

Atunci cred ca e Ok, pt tranzit.

david [11.03.10 12:10:19] »

Presario, ungurii se tin de cuvant si vor deschide luna aceasta Aquapolisul Szeged ai poze aici.

Va fi o concurenta serioasa pt strandul din Gyula.

presario [11.03.10 12:14:40] »

Super.

Am trecut acum 2 sapt pe langa Aquapolis si am vazut ca se lucra intens.

creivean [11.03.10 12:21:11] »

Da' de Aqua-Palace din Hajdúszoboszló ce părere aveţi ?

Am de gând anul asta să-mi fac concediul de vară in Hajdúszoboszló şi mi se pare că, Ştrand + Aquapark + Aqua-Palace + Piscinele pe care orice hotel ce se respectă le are, sunt suficiente pentru a nu te plictisi în concediu.

Despre Aqua-Palace din Hajdúszoboszló alte detalii aici : http://ro.hungarospa-rt.hu/index.php?action=category&ctid=4074

De stat vreau să stau aici : http://www.panoramaapartmanhotel.hu/

Ceva păreri ?

P.S. : Scuze de off.

presario [11.03.10 12:28:29] »

Este Ok si la Hajdúszoboszló, mai ales daca au si acest Aqua Palace acoperit. Anul trecut cand am fost eu nu era inca.

Atentie insa ca vara aici este extrem de aglomerat - om langa om !!!

webmasterXY* [11.03.10 12:37:16] »

Of, of, of... curat OFF!

Se inchide acest topic si recomand trecerea discutiei la cel corespunzator sau pe forum. Multumesc,

Fir de discuție ÎNCHIS - nu se mai pot scrie ECOURI.

[pentru solicitari de redeschidere, scrieti-mi pe Feedback]
Daca ai fost acolo si doreşti sa ne povesteşti experienţa ta: Scrie impresii

Alte impresii din această RUBRICĂSomeș Hotel [Băile Felix]:

• pagină generată în 0.05561900138855 sec