ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 11.01.2011
    ÎNSCRIS: 11.01.11
    DEC-2010

ARTICOL ARHIVAT

Revelion 2011 [restaurant Palm Beach] - bataia de joc a arabilor

Doresc sa atentionez si eu viitorii turisti ce doresc sa petreaca vacantele pe tarmurile "minunate" ale Marii Negre sa evite hotelul Palm Beach din Mamaia. Este un hotel si un restaurant de maxim 3 stele date cu indulgenta!!!

Din pacate am ales si eu sa petrec noaptea dintre ani in restaurantul Palm Beach... ceea ce s-a scris despre restaurant pana acum este perfect adevarat!!! Am fost serviti de niste ospatari sifonati, cu o mancare mult inferioara celei dintr-o cantina... cu siguranta a fost mancarea ramasa de pe la nuntile din toamna... uite asa arabul s-a scazut de stocul de marfa... si cu banii scosi din fraieritul romanilor, si-a schimbat libanezul masina, ca asa se procedeaza pe la noi prin Romanica!... au venit toti habotnicii sa faca afaceri la noi in tara. RUSINE!!!

Trimis de adelyna* in 11.01.11 23:49:38
    Validat / Publicat: 12.01.11 07:09:41

VIZUALIZĂRI: 1616 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (adelyna*); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
    PUNCTAJ CRT: 0 PMA (std) PLUS 0 PMA (din 0 vot)
    NOTĂ: Acest articol nu beneficiază de punctajul standard acordat automat.

[12.01.11 06:32:34]

@adelyna, inteleg ca n-ati beneficiat decat de programul de revelion la restaurant, deci review-ul va fi mutat la rubrica destinata restaurantelor din Mamaia click aici fara note pentru cazare.

In alta ordine de idei poate poti sa detaliezi meniul si atmosfera din restaurant, nu pot crede ca ai notat peste tot 0%, chiar nimic nu ti-a placut?

[12.01.11 07:04:27]

Mutat la rubrica 'Restaurante, terase Mamaia'.

O nota de 0 peste tot (inclusiv la capitolele cazare si plaja, care nu trebuiau notate, nefiind cazati aici) ridica mari semne de intrebare asupra unei minime obiectivitati in apreciere, motiv pentru care reviewul va fi publicat FARA NOTE.

kokobaurus
    [13.01.11 14:57:18]

Pai si de ce nu ati citit ce s-a scris aici dinainte? Glumesc. Un asa reportaj scurt si daramator ma face sceptic si pe mine. Datzi amanunte, meniu, poze (nu ati avut o camera digitala la dvs. ?)... macar mai facem haz de necaz. Chiar... pe mine atitudini de genul "NU ACOLO"... fara prea multe detalii imi trezesc curiozitatea.

Cu multa stima.

[10.11.17 09:05:24]

Mutat în rubrica "Organizare nunţi, alte evenimente private pe litoralul românesc, #EXCURSII și CĂLĂTORII" (nou-creată pe sait) - rubrică OFFTOPIC sau DE INTERES TURISTIC RESTRÂNS!

kokobaurus
    Alte impresii din această RUBRICĂUnde mâncăm în Mamaia?: