Unde mâncăm în zona Vatra Dornei?

31.12.2010
Avatar incognito_icd
DIN Iasi
înscris/ă în 22.08.10
JAN-2010

Cofetării, patiserii, ceainării

Cofetaria Bristena

Salutari! Am fost de fiicare data cand am trecut prin Vatra Dornei si mi-a placut! Nu fac publicitate dar am fost surprins in fiicare an de noile sortimente care sunt delicioase!

Este o cofetarie eleganta, sigur au avut stilist, acel verde e superb! Nu degeaba a aparut pe coperta unei reviste de specialitate nu dau nume sa nu spuneti ca fac reclama. Iar prajiturile sunt diversificate si proaspete!

Va recomand cu placere Cofetaria Bristena!

Impresii încărcate de incognito_icd in 31.12.2010 21:32:13

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (incognito_icd); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  900 PMA (din 1 voturi) nota2

- pepsi70ro
[31.12.10 21:38:29]

Poate cateva fotografii ar fi sugestive, cu preturile cum stau?

La multi ani!

- stefania mitila
[03.01.11 06:35:23]

Desi, am fost de nenumarate ori in Vatra Dornei, nu cunosc aceasta cofetarie. Imi poti spune unde este amplasata? Multumesc anticipat.

La multi ani!

- Dragos CONS. ONORIFIC AFA / ROMÂNIA
[03.01.11 09:24:52]

Uite aici ai mai multe amanunte.