ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 25.11.2010
JUL-2010
2 AD. + 1 COPII -- v: 11 [ani]

TIMP CITIRE: mai puțin de 1 MIN

Palm Wings - Vacanta de 5 *

Am petrecut un concediu adevarat la Palm Wings Beach Resort in vara acestui an, mai precis la inceputul lunii Iulie.

Am fost foarte multumita de serviciile pe care le ofera acest hotel. De la cazare, curatenie, mancare, animatie totul a fost de 5*.

Pacat ca este putin mediatizat acest hotel la noi in romania, dar l-am gasit dupa ceva cautari pe net.

Orasul Didim, regiunea Altinkum, este o zona deosebita. Recomand cu caldura acest hotel.

Trimis de yasemin72 in 25.11.10 11:04:58
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în TURCIA. A mai fost în/la: KUSADASI, HOTEL SURMELI 2009

VIZUALIZĂRI: 7556 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (yasemin72); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
P01 CAMERA UNDE AM FOST CAZATI

[25.11.10 22:02:08]

Ma bucur sa vad ca ti-ai facut curaj si dupa 16 luni de la inscrierea pe sait ai postat un review.

Tocmai pentru ca este un hotel mai putin cunoscut in Romania, ma asteptam de la tine la mai multe detalii despre acest sejur de 5 stele, cum il caracterizezi tu.

De asemenea, te astept si cu alte review-uri de pe unde ai mai fost, ar fi interesante de citit.

P. S. : Pe viitor te rog sa nu mai folosesti exclusiv majusculele, deoarece un astfel de review, pe langa faptul ca-i greu de citit, da si impresia ca strigi la noi (in limbaj internaut, scrisul cu majuscule = strigat/tipat). Acum am editat eu.

[13.01.11 12:03:28]

Poti da mai multe detalii despre drumul pana in Didim?

[15.01.11 20:39:40]

Raspuns pentru apfel. Daca te intereseaza traseul pana la Didim am sa ti-l scriu in caz ca vrei sa mergi cu masina personala:

Bucuresti- Giurgiu-Ruse (drumul spre Varna) - Razgrad-Targoviste-Sliven-Yambol-Elhovo-Lesovo (vama bulgara) - Hamzabeyli (vama turca) - Edirne-Kesan-Canakale-Ezine-Ayvacik-Edremit-Aliaga-Izmir (autostrada Cesme-Aydin, continuare spre Aydin) - Soke-Didim.

La intrarea in Didim sunt indicatoare cu numele hotelului. Daca doresti si alte detalii cu placere.

[17.01.11 09:11:52]

Multumesc pentru detalii. Si cum ti s-a parut drumul, usor de facut, lung? In cat timp ati ajuns? Sunt indicatoare in Bulgaria? Risti sa te ratacesti? La hotel totul este ok?

[17.01.11 22:11:19]

Ce sa -ti spun despre drum, destul de lung, din Petrosani si pana la Didim au fost aprox. 1500 km. (Petrosani- Bucuresti cam 350 km). Este obositor sa mergi continuu, noi am dormit o noapte la Canakale, iar dimineata cu forte proaspete am pornit la drum.

Drumul in Bulgaria il cunosteam deja pentru ca mai fusesem cu un an inainte. Intr-adevar lipsesc indicatoarele dar cu GPS-ul pe bord am traversat tara vecina cam in 5 ore jumate. In schimb in Turcia sunt indicatoare parca prea multe, nu ai cum sa te ratacesti.

Despre locatia Palm Wings, mie personal mi-a placut tare mult. Este de fapt un sat de vacanta. Are si un hotel cu doua sau trei etaje (camerele nu au balcon), dar marea majoritate sunt vile. Este multa verdeata, aleile si totul in jur este foarte curat. Curatenia in camera se face zilnic, la fel si prosoapele erau zilnic schimbate.

Piscina este mare, apa curata si au trei topogane. Animatia la piscina precum si seara la amfiteatru era buna. Pentru cine prefera linistea era si piscina de ralaxare (relax pool)

Mancarea la restaurant era variata, in fiecare zi tot alt fel de mancare, atat pentru vegetarieni cat si pentru "carnivori", iar despre deserturi numai cuvinte de lauda (erau multe feluri de prajituri si torturi, creme si budinci, fructe, pepene rosu si galben).

Plaja este cam mica, dar este cu nisip fin si intrarea in apa este lina, fara pietre. este amenajat si un ponton pentru cei care nu vor sa se murdareasca de nisip. Apa era atat de limpede ca se vedeau bancurile de pesti. Intr-un cuvant eu zic ca a fost bine in ce priveste raportul calitate- pret.

Acum sunt in cautare de un hotel bun in Bodrum, pentru ca acolo vreau sa merg in concediu. Stii ceva? Numai bine iti doresc.

[18.01.11 11:03:48]

Rixos Bodrum, am inteles, ca este un hotel foarte bun.

myama
[18.01.11 13:36:07]

va rog sa-mi spuneti si mie daca in camere exista internet? Daca da este gratis sau se plateste?

[19.01.11 22:23:21]

In camera nu exista conexiune pentru internet.

[30.01.11 14:45:16]

Poti sa imi spui si mie daca la restaurant gasesc mancare si pentru un copil de un an: fructe, legume fierte, iaurt, branzica sau exista doar mancare gatita/ prajita? Ca sa stiu cate borcanele vom cara cu noi. Si inca ceva, stii daca din restaurant poti lua mancare pe plaja? De exemplu un fruct, un senvis (tot pentru copil intreb). Mersi mult.

[31.01.11 21:53:58]

Am vazut ca era un spatiu special amnenajat pentru micuti, undeva in stanga intrarii in restaurantul principal (in aer liber). Mancarea era foarte diversificata si cu siguranta gaseai ceva de mancare pentru copil.

Cat despre luatul mancarii pe plaja, nu stiu ce sa zic, nu am vazut pe nimeni iesind cu mancare din restaurant.

luc_bv
[09.02.11 23:30:37]

Servus yasemin!!!

Imi poti spune, te rog, daca exista posibilitati de iesire la cumparaturi sau de vizitat in zona???

Iti multumesc!!

[10.02.11 21:16:20]

Buna, Luc! Linistit poti face cumparaturi la bazarul din Didim, este la aproximativ 20 de minute de mers pe jos de la hotel.

Zona Didim imbina intr-un fel anticul cu modernul. Iti recomand sa vizitezi marele Templu al lui Apollo - unul dintre cele mai faimoase oracole din lumea antica.

mihaela6226
[10.02.11 23:16:42]

Stie cineva sa-mi zica cum sta treaba cu all inclusive la acest resort?

La barul de pe plaja se poate servi inghetata, sucuri, bere? Daca da sunt gratis sau contra cost?

luc_bv
[11.02.11 17:47:18]

[@yasemin72]: Iti multumesc mult pt raspuns.

La noi este al 4-lea concediu in Turcia si vroiam sa exploram zone noi. Speram sa fie peste asteptari.

Inca o intrebare. Cum functioneaza toboganele, toata ziua, sau au ore de functionare?

Mersi mult inca o data.

Concedii placute!!!

[11.02.11 19:33:35]

Pt. Luc Programul de functionare era de la 10-12 dimineata si 14-16 dupa-masa. Sper sa fie pe masura asteptarilor tale. Concediu placut!

[14.02.11 12:07:54]

yasemin, poti sa imi spui si mie unde este parcarea hotelului si daca este pazita? E mare? Sunt suficiente locuri?

[14.02.11 12:16:01]

Fiind proprietate privata toata locatia este ingradita. Parcarea este mare, are locuri suficiente si este supravegheata video.

[14.02.11 12:19:41]

Multumesc! Noi plecam pe 20 iunie la acest hotel.

[14.02.11 12:23:38]

Sper sa-ti placa! Drum bun de pe acum. Concediu placut!

[14.02.11 12:30:37]

Multumim! Si eu sper sa fie frumos mai ales ca anul trecut am stat acasa din motive de bebe. Acum mergem cu el si sper sa fie ok.

Cam avem emotii cu drumul, mai ales Bulgaria - plecam la 3 dimineata si dormim seara in Canakkale. Sper sa mai gasim masini sa mergem impreuna.

Mai am o intrebare, stii cumva daca pe plaja au gozleme? Acum doi ani am fost in Belek si ne-au placut la nebunie, si mai aveau un cartof copt traditional de-al lor umplut cu tot felul de salate. Tare bun!

[14.02.11 12:44:29]

Da, gozleme au, dar despre acea specialitate de cartofi copti umpluti, nu-mi amintesc sa fi vazut. Oricum astept sa-ti vad impresiile pe site, cand te vei intoarce.

[17.02.11 13:37:32]

buna,

sunt oli, as vrea sa stiu in ce data pleci in iunie deoarece si noi plecam la acest hotel pe25.06.2011

suntem 3 masini si poate ne combinam la drum

[17.02.11 13:42:33]

Era bine, chiar cautam si noi parteneri de drum. Dar plecam pe 20 iunie.

[18.02.11 18:37:07]

noi plecam pe 1 iun, stie cineva cum este vremea in acea perioada?

[20.02.11 14:52:05]

Vremea e buna, apa marii s-ar putea sa fie putin mai rece.

[20.02.11 16:09:36]

Pe un forum (nu-i pot da numele, cautati pe google) s-a facut o lista cu persoanele care pleaca anul asta spre Turcia. Pentru oli: pe 25 iunie este o masina.

[21.02.11 08:54:00]

mersi!

[22.02.11 09:45:07]

Cum este drumul de la Hamzabeyli pana in Didim? Este dificil?

[22.02.11 21:47:00]

Nu stiu ce intelegi tu prin dificil, dar daca treci de Bulgaria, drumul prin Turcia este zic eu ''floare la ureche". Sunt foarte multe indicatoare, trebuie doar putina atentie in Izmir (este un oras mare), urmaresti autostrada Cesme- Aydin cu continuare spre Aydin. Apoi urmaresti Soke (aici sunt magazine tip oulet) si apoi Didim. Aici chiar la intrare in oras este un indicator mare cu Palm Wings 7 km daca-mi amintesc bine.

[23.02.11 09:20:56]

Dar sunt serpentine periculoase, se trece prin munti? Ca am auzit ca drumul pe coasta este plin de serpentine.

[23.02.11 11:21:23]

sunt serpentine multe dar este si foarte frumos

cri
[26.02.11 16:59:18]

Salutare tuturor.

Te rog sa-mi spui si mie daca este distanta mare de la bungalow-uri la piscina si la sala de mese (asta presupun ca e in cladirea principala, nu? ... mentionez ca merg cu un copil de aproape 3 ani care nu e dispus la prea multa miscare.

Merci.

[26.02.11 20:54:18]

Buna seara, Cri. Nu este chiar asa mare distanta intre vile si piscina sau restaurant (care nu se afla in cladirea principala). Acum depinde unde ve-ti fi cazati, sunt vile foarte aproape de piscina si sunt vile cam la 5 minute de piscina. Dar ca sa-ti faci o idee despre cum arata Palm Wings Beach Resort holiday village (HV) voi mai atasa cateva poze chiar cu amplasarea vilelor, a piscinei si a restaurantului.

[06.03.11 17:54:28]

are cineva intrare din 1iun la palm wings?

[16.03.11 08:31:30]

Buna ziua,

va rog sa-mi dati si mie mai multe detalii despre Altinkum/Didim. Vreau sa merg la Venosa in aceasta vara si din pacate nu stiu nimic despre zona.

Multumesc frumos

[16.03.11 09:21:27]

Statiunea Didim este in general o statiune mica dar dotata cu locuri de distractie, multe hoteluri si restaurante. Plaja Altinkum (se zice ca este una dintre cele mai frumoase plaje din Turcia) este situata la aproximativ 20 de minute de mers pe jos. Si este chiar relaxant sa faci o plimbare prin Altinkum, admirand vilele, hotelurile, restaurantele, cafenelele, vanzatorii de inghetata si multe magazine de suveniruri si nu numai. Daca va place istoria puteti vizita ruinele din Didyma antica (marele Templu al lui Apollo).

[16.03.11 09:24:04]

Multumesc frumos

cri
[16.03.11 09:40:22]

Salutare tuturor.

Noi avem rezervare la Venosa din 17 iunie... nici noi nu stim mai nimic despre el (probabil ca vor aparea impresii dupa 1 mai cand se va deschide).

Mai merge cineva in Kusadasi in acea perioada (plecam pe 16 cu noapte intermediara in Ayvalik) ?

O zi buna tuturor.

[16.03.11 09:43:44]

Salutare,

In acest caz te vei numara printre primii care vei posta impresii despre acest hotel. Le asteptam cu interes, si vacanta excelenta.

te asteptam cu impresii "la cald".

[16.03.11 12:15:59]

Se pare ca anul acesta Didimul este o statiune foarte cautata. Deja pana in iulie nu mai sunt locuri la Palm Wings (de la sf. lui febr), Venosa si Didim Beach. Asa ca pentru iulie-august grabiti-va.

[16.03.11 12:20:20]

Multumim frumos pt sfaturi, asa vom face, ne vom grabi sa mergem in necunoscut

mihaela6226
[22.03.11 00:30:38]

am reusit sa gasim bilete pe 13 iunie 2 familii cu cite 2 copii, vroiam de pe 20 iunie dar nu mai aveau de pe 14 februarie...

[19.04.11 17:20:25]

Am si eu o intrebare: exista ferryboat pana la Kos din Didim sau doar din Bodrum? Si daca da, care ar fi pretul dus intors?

[19.04.11 17:33:34]

@cryss27: intrebarea ta este cred si mai potrivita in noua sectiune "Ce-mi recomandati", creata special pentru acest tip de solicitari de informatii, astfel ca am reprodus-o si acolo - click aici - in speranta ca vei primi raspunsuri cat mai folositoare.

[21.04.11 09:43:12]

Intrebare pt. d-na yasemin72.

Ca sa ajungi la Palm wings trebuie sa treci cu feriboat-ul sau numai pe autostrada?

Cum este mai bine sau mai scurt?

Multumesc.

Paste Fericit!

[21.04.11 21:13:26]

Pentru a ajunge mai usor la Palm Wings se merge pe acelasi traseu ca si la Kusadasi doar ca pe autostrada de la Izmir spre Aydin nu se iese la Torbali ci se merge pana la Soke (acolo se iese din autostrada) de unde mai sunt aproximativ 50 km pana in Didim. Pentru a ajunge la Palm Wings sunt indicatoare de cum intri in Didim. Nu am auzit sa fie feriboat, in rest sunt vaporase de croaziera care organizau excursii pe mare. Singurul feriboat care trebuie folosit este cel de la Eceabat la Canakale. Sper sa-ti fie de folos informatiile si astept sa vad parerile postate pe site. Paste Fericit!

[19.05.11 21:19:43]

Raspuns pentru tomitomi din Petrosani. Chiar imi pare rau ca nu am poze cu hotelul. Nu mi-a trecut prin cap sa fac vreo poza, dar din ce am vazut eu nu are balcon doar o balustrada de inox in fata geamului pe care poti pune eventual prosoapele la uscat. In ce priveste cazarea la hotel sau la vila eu as opta pentru vila.

[19.05.11 22:45:10]

pentru "florin mch"

plec pe 28.05 la venosa si ma intereseaza o noapte intermediara la ayvalic. da-mi un mesaj privat daca ai o locatie buna (pret/calitate)

multumesc

[19.05.11 22:47:35]

scuze...

mesajul era pentru "cri"

[20.05.11 13:28:00]

pleaca cineva la palm wings, didim, pt ca noi plecam pe 31 mai dimineata, din craiova?

[20.05.11 13:56:17]

@terybery, iti recomandam sa te inscrii la sectiunea Rendez-vous turistic, destinatia Turcia, asa ai mai multe sanse sa obtii informatia dorita si chiar sa gasesti companie de drum.

[21.05.11 09:42:52]

multumesc, webmaster

tomitomi
[21.05.11 10:58:21]

Din pacate de la agentie ni s-a spus ca repartizarea pe bungalauri sau hotel va fi facuta la receptie. nu se poate specifica pe bilet. sper sa reusim sa ne cazam pe bungalauri. si a-si mai avea o intrebare. intrarea in mare se face lent? ma intereseaza pt baietelul meu de 5 ani

[21.05.11 11:35:13]

@tomitomi Da, asa este cu cazarea nici eu nu am stiut exact unde voi fi cazata, repartizarea s-a facut la receptie. Cat priveste intrarea in mare se face destul de brusc, dupa 10m deja este cam la nivelul de 1.5m adancime. Este piscina special amenajata pentru copii mici. Sper sa va fie de folos sfaturile si altele daca doriti. O zi buna!

myama
[24.05.11 14:52:46]

terybery, te rog sa ne spui si noua impresii de la palm wing, ca plecam si noi acolo la sfarsitul lunii iunie. multumesc anticipat. concediu placut.

[24.05.11 15:12:55]

Buna yasemin72 si noi plecam patru familii la sfarsitul lui iunie la Palm, spune-ne te rog daca are rost sa dai o mica atentie la cazare pentru a putea primi eventual camere mai bune.

Multumesc,

Oly

[24.05.11 17:47:07]

pt. @oli - Eu nu am dat nici o "atentie " la receptie. Cei de acolo au fost foarte draguti de cum am ajuns, ne-au intampinat cu suc, unul se oferea sa care bagajele, o domnisoara draguta ne-a oferit pliante cu harta complexului, receptionera ne-a dat sa completam niste formulare si ne-a inmanat un plic cu numele nostru pe el si numarul camerei. Totul era pregatit si parca ne asteptau sa sosim. Acum ramane la latitudinea ta daca dai sau nu. Concediu placut!

[24.05.11 19:37:53]

In poze am vazut ca pana la plaja sunt multe trepte. Stiti daca este si rampa (pentru carucior).

Noi plecam pe 20 iunie si deja nu mai avem rabdare. Vom reveni cu poze si impresii. Mergem cu niste prieteni care vor sta la Venosa si am inteles ca fiind din acelasi trust se poate vizita, si invers. Poate facem si ceva poze pe acolo ca pare foarte frumos.

Va doresc un concediu placut tuturor!!!

[25.05.11 10:00:29]

@cryss27 Puteti merge linistiti cu caruciorul pentru ca este rampa care duce direct la ponton si la plaja. Astept sa reveniti cu poze si impresii. Concediu placut!

[26.05.11 21:35:50]

buna yasemin72!

traseul pe targoviste este bun? se merge pe autostrada sau pe drum european? gps il punem direct didim sau dam din loc in loc? se face altceva? multumesc!

[26.05.11 21:52:10]

buna yasemin72

mai ma intereseaza ceva; cam cati km cu aproximatie sunt pana acolo? si cate ore ati facut?

ati oprit pe undeva sa va odihniti mai mult sau pauze normale?

multumesc.

[26.05.11 22:14:02]

Buna seara, terybery! Pai este cam lung drumul pana in Didim. Din Petrosani sunt cam 1500 km. Sa-l parcurgi fara odihna mi se pare cam greu. Am oprit o noapte la un hotel din Canakale.

In ce priveste traseul prin Bulgaria, am mers mai mult pe drumuri europene (cred), iar gps-ul l-am setat pe portiuni. In Bulgaria cam lipsesc indicatoarele.

O seara placuta!

[27.05.11 14:52:33]

multumesc, frumos yasemin72

noi am mai fost si anul trecut in turcia, insa prin bulgaria ne-a bagat gps-ul pe la nova zagora, stara zagora si a fost destul de urat drumul si din ac cauza intrebam daca pe unde ati mers voi a fost mai bine...

multumesc

[27.05.11 19:45:09]

buna seara!

peste cateva ore plec spre didim, dar la alt hotel

voi reveni pe 8-9.06 cu detalii complete si despre drumul prin bulgaria, la zi

[27.05.11 19:51:05]

@eug: drum bun si vacanta fain!

[27.05.11 19:53:42]

multumesc, webmaster

ma retrag sa ma odihnesc

[08.06.11 19:06:08]

Euq asteptam impresiile si pozele tale, noi vom pleca in curand. Cum a fost drumul prin Bulgaria? Sper ca totul a fost asa cum v-ati dorit.

[09.06.11 11:07:31]

noı ne ıntoarcem de la palm wıngs, acum sunt ın turcıa la chanakkale, a fost foarte frumos

o sa revın cand ajung acasa cu poze sı ımpresıı despre palm wıngs sı despre dıdım ın general

[09.06.11 11:59:13]

drum bun, asteptam nerabdatori (cel putin multi dintre noi, sunt convins) impresiile

[09.06.11 14:15:33]

Abia asteptam impresiile tale, inclusiv despre drum!

[09.06.11 21:22:34]

Stie cineva daca la hotel au pompe de umflat saltele, colace? Asta ca sa nu mai caram dupa noi pompa ca si asa avem portbagajul plin ochi.

[10.06.11 09:40:33]

buna dimineata!

azi noapte m-am intors de la venosa.

pana diseara sper sa reusesc sa postez un rew despre toate

cei care au bilet acolo au facut o alegere buna!

acum trebuie sa plec la impartit suveniruri

revin...

[10.06.11 11:04:44]

Bine ai revenit in tara, asteptam detalii despre drum (eventual traseu) si despre curiozitatile din imprejurul Didimului

[10.06.11 15:40:34]

Bine ati revenit, asteptam poze si impresii. Am si eu o curiozitate: daca sunt tantari, asta pe langa intrebarea de mai sus cu pompa de umflat saltele, colace (daca stiti). Pe drum ati reusit sa vizitati ceva (Troia, Efes) ? Dar cat ati stat in Didim? Noi am vrea o zi Kusadasi si o zi Bodrum. Ne-ar placea si Pamukkale dar distanta e mare si e greu cu copil mic. Scuze dar suntem pe ultima suta de metri si am intrat in febra pregatirilor si avem o mie de intrebari, curiozitati. Speram sa fie ok. Avem emotii si cu drumul mai ales pe serpentinele spre Küçukkuyu, care am inteles ca este dificil din cauza asfaltului si trebuie folosita doar frana de motor.

[10.06.11 16:53:50]

salut,

Stai linistit ca astea sunt povesti cu drum greu pe serpentine datorat asfaltului. daca mergi cu viteza adecvata nu este nici un fel de problema. Oricum si sa vrei sa mergi mai repede nu ai cum.

Vacanta placuta si te asteptam cu impresii

[11.06.11 12:17:43]

pentru cryss:

nu sunt absolut de loc tantari, dar un aparat aruncat in bagaj iti poate oferi confortul psihic necesar

colace si toate alea cred ca sunt la fiecare hotel (la venosa erau)

despre excursii am spus in rew venosa

in imprejurimi am fost la milet si pirene, la sosire, fiind in drum si timpul ne permitea; in didim este templul lui appollo

ar mai fi de vazut lacul bafa, la vreo 35km de venosa, cu abatere de la traseul initial de vreo 5km

de asemenea bodrum este destul de aproape (70km)

cat despre drumul intreg pana acolo, pentru unuia care ii place sa conduca cred ca nu ar trebui sa-si faca nici un fel de probleme cu o noapte intermediara pe undeva

[12.06.11 19:18:47]

pentru cei interesati, drumul catre didim a fost f bun si f usor totodata, noi am stat la palm wings

sunt f multe locuri de vizitat, noi am fost cu masina si ne-m cam plimbat; am fost la templul lui apolo care este f aproape, la efes, la aqua park si la intoarcere am trecut la pamukkale, care dupa parerea mea nu trebuie ratat

In didim am fost pe plaja altikum, care este plaja la care acces toata lumea de acolo, este inconjurata de f multe magazine, in concluzie este f frumos, chiar ai ce sa vezi

Am fost cazati la bungalow, este f frumos, multa verdeata, tantari nu am vazut, curatenie se facea in fiecare zi, mai uitau in cate o zi sa puna gel de dus la baie sau prosopul de picioare , dar noua nu ni s-a parut ceva f important, la cati oameni erau acolo, e de inteles

I n concluzie cine are bilete sa se astepte la un concediu frumos, sa nu isi faca griji de nimic

o sa revin cu poze si raspunsuri la cei care au intrebari

concediu placut!!!

[12.06.11 19:38:06]

@terybery: ideal ar fi sa scrii propriul review, vei putea atasa pozele direct la textul tau. In plus prin notele acordate, contribui la o medie mai reprezentativa a hotelului.

Foloseste linkul Adauga Review / Scrie impresii pentru a initia un review nou.

[12.06.11 20:01:06]

Multumim mult! Si noi vom sta la bungalow pentru ca family room-urile se afla doar in bungalowuri. Ma bucur ca zici ca e verdeata, mie din poze nu prea mi se parea, chiar imi pareau cativa palmieri cam galbeni si iarba uscata. Abia asteptam sa plecam. Te-as mai intreba daca ca feluri de mancare au si gratare, legume fierte, oricum daca exista si altceva decat mancarea gatita condimentata pe care nu o pot da la copil. De fructe nu te mai intreb ca banuiesc ca sunt.

apfel, cri, cryss27, eug, florin_mch, luc_bv, mihaela6226, myama, oli, terybery, tomitomi, yasemin72
Alte impresii din această RUBRICĂPalm Wings Beach Resort [HV-1]: