ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 23.01.2009
ÎNSCRIS: 23.01.09
OCT-2008

TIMP CITIRE: mai puțin de 1 MIN

Doar argo

Foarte frumos hotelul, are 2 stele dar serviciile zic mai mult, am fost foarte multumit.

Hotelul este situat la doar 50 m de plaja, frumos peisajul... Merita!

Trimis de cristi82d in 23.01.09 12:12:36

VIZUALIZĂRI: 2799 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (cristi82d); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
P01 interiorul unei camere...in general

bogdan
[18.03.09 16:17:40]

Mersi de informatii, dar ofertele in Paralia de anul acesta nu mai includ hotelul ARGO. Asa ca, te invit sa descoperim Corfu impreuna asa cum am descoperit Paralia anul trecut. Contacteaza-ma pe tema asta cat mai urgent posibil!!!

sibicrengut
[06.08.09 10:01:55]

CINE STIE DACA SE POATE FACE IN SEPTEMBRIE PLAJA SI PANA CAND?

[06.08.09 19:39:39]

Se poate face plaja lejer in septembrie, eu am facut plaja la inceput de octombrie - apa calda, soare, a fost super, m-am si bronzat

sibicrengut
[06.08.09 19:47:05]

multumesc mult

[01.01.10 18:51:24]

Validat al doilea set de poze incarcate de autorul review-ului. Am sters una (hotelul vazut de jos), se repeta in setul anterior.

[03.01.10 11:59:18]

Da, dupa ce am incarcat poza, am observat ca se repeta, fara intentie

[03.01.10 12:12:18]

Nicio problema, cristi, se intampla. Te-as ruga sa observi ca pentru aceste cazuri - atunci cand sesizezi ca ai incarcat din greseala o dublura (cand poza este afisata pe ecran si programul te ivita sa scrii o descriere pentru respectiva poza), am definit posibiitatea de a renunta la acea poza -- langa butonul "MEMOREAZA" (de jos) este un link "Renunta la aceasta poza". Daca apelezi acel link, programul reia executia cu incarcarea unei poze noi si o "sterge" pe cea incarcata.

In alta ordine de idei, dat fiind bogatul tau palmares de fotografii incarcate, mi-am dat seama ca ai fost prin destule locuri in tara si in strainatate. M-as bucura sa gasesti timp sa si SCRII despre acele locuri, nu doar sa incarci poze, sunt sigur ca ai avea multe lucuri utile si intersante de povestit.

Este o rugaminte si o speranta, bineinteles, nu o cerinta.

[05.01.10 12:55:44]

Asa voi face, in scurtul timp liber de care beneficiez

[11.09.10 22:25:16]

Hotelul, desi are doar 4 etaje beneficiaza de lift, camerele au tv, aer conditionat, este curatenie, noi am beneficiat si de mic dejun inclus, gen bufet suedez, mancare foarte buna, variata si pe saturate. Nimic nu s-a comparat pe timpul sejurului cu o cafea cu lapte bauta dimineata pe terasa hotelului. Cat despre privelistea de sus, noi am avut camera la ultimul etaj......este absolut superb, se vedea perfect rasaritul de soare si Muntele Olimp.

bogdan, cristi82d, sibicrengut
Alte impresii din această RUBRICĂArgo Pieria Hotel: