ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 23.09.2010
2 AD. + 1 COPII -- v: 8 ani

Către satisfăcător

TIMP CITIRE: mai puțin de 1 MIN

Sejur linistit

este un hotel la care 90% sunt nemti, 5% rusi iar restul alte nationalitati.

este un hotel la care merita sa mergi daca vrei sa te odihnesti si pt familii cu copii. am sa revin si cu alte date cit mai curind.

Trimis de clujeanul 74 in 23.09.10 23:22:57
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în TURCIA. A mai fost în/la: HEDEF RESORT KONACLY-ALANYA

VIZUALIZĂRI: 3649 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (clujeanul 74); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
P01 vedere din camera unde am fost cazati,linga tobogane si locul unde se tin spectacolele seara
PUNCTAJ CRT: 0 PMA (std) PLUS 0 PMA (din 0 vot)
NOTĂ: Acest articol nu beneficiază de punctajul standard acordat automat.

[24.09.10 01:07:50]

clujanul 74, completarile le poti face prin intermediul ecourilor si noi le vom adauga la review.

[02.02.11 21:41:19]

Clujeanule, poti sa dai mai multe detalii despre hotel? De ce l-ai punctat atat de slab la toate capitolele? Am gasit si eu hotelul in oferta de anul asta si ma intereseaza detalii: cum este plaja, cu nisip sau pietris? Marea se adanceste rapid la mal? Pentru copii exista tobogane de apa? Sau luna park? Astep lamuriri... Multumesc

viviv
[15.02.11 23:34:16]

webmaster25 nu mi se pare normal cum a facut clujeanul 74, sa spui doua vorbe, urate despre un hotel, sa duci lumea in eroare, sa spui ca revii cu alte descrieri si apoi sa nu te mai intereseze... foarte urat din partea lui.

[16.02.11 09:42:15]

Daaa, subscriu la parerea lui Viviv, eu voiam detalii despre hotel, despre sejur si poze. Nu 3 vorbe si nimic relevant. Cred ca postarea ar trebui anulata.

clujeanul 74AUTOR REVIEW
[16.02.11 15:36:42]

ai dreptate Monicuta, pt ca nu am revenit cu alte detali si imi cer scuze. incep cu camerele care sunt suficient de mari pt 3 persoane dar un minus pt balcon care este cam micut, iar baia este ok cat de cat unde exista uscator de par, sapun si gel de dus calitativ? . curatenia sincer se poate si mai bine, ex pe balcon in 7 zile cred ca cameristele au spalat de doua ori iar in camere curatenia se face de nota 7,5. resortu este format din cladirea principala si alte 4 cladiri de patru etaje. cladirea 1 si 2 ocupate de nemti, olandezi, francezi si turci, 3 si 4 de rusi, romani si personalul resortului. sunt doua picine de 1.6m si 1,8 m adincime destul de mari, iar topogane sunt 3 pt copii mai mici intr-o parte iar 3 pt adulti si copii de peste 10 ani in cealalta parte. sezlonguri suficiente. Mancarea sincer si nu sunt pretentios facand comparatie cu alt hotel din turcia mai slab cotat este satisfacatoare, excluzand pestele care este in fiecare zi, f bun. sucurile, berea si alcolul? . inghetata sincer de nota 10. fructele si prajitura sunt cate vrei dar? baclavalele bune dar se termina repede. am lasat la urma cea ce mi-a placut cel mai mult marea si plaja. era de nota 10 daca sezlongurile erau mai curate, plaja este mare si destul de curata iar intrarea in mare este f lina si curata. sper ca ti-am fost de folos, daca mai ai nelamuriri am sa raspund cat mai repede posibil.

RĂSPUNDEVOTAȚI ECOUL [1][2 voturi]
[16.02.11 15:44:04]

Asa da, multumesc de lamuriri! Si pentru poze. Din al doilea review al tau reiese ca hotelul este destul de bun... ca dupa ce citesti primul review nu cred ca ar mai dori cineva sa mearga la hotelul asta. Pe site-urile externe de tip AFA, hotelul este cotat mai bine.

Mai vedem, ne mai gandim ce alegem... oscilez intre Sural, Seher si Carpe Diem sau Aqua Fantasy Kusadasi (sau Sealight?). Foarte complicat...

RĂSPUNDEVOTAȚI ECOUL [1][0 vot]
viviv
[20.02.11 08:08:49]

Si noi aveam de ales intre Sural, Selge Beach Resort & Spa si Pemar Beach Resort... dar cred ca e mult mai bun Pemar Beach Resort, pentru ca vrem sa mergem cu fetita si am vazut ca au mult mai multe pentru copii... iar pe langa asta e mult mai bine cotat pe siteurile internationale.

clujeanul 74, monicutza, viviv
Alte impresii din această RUBRICĂSural Resort Hotel [Colakli]: