Cheia Hotel

MEMBRU: SENIOR
JUN-2007
TIP: SINGLE

Neplacut

Am fost la acest hotel in team building in iunie 2007 si nu am ramas cu o impresie foarte buna.

Camere mici, mobila veche aproape dezmembrata (deschideai usa de la dulap si vedeai peretele), usa de la baie nu se inchidea perfect si te trezeai de fiecare data cand tragea cineva apa la etajele superioare.

Mancarea a lasat de asemenea de dorit, supe cam cum imi faceam eu in studentie la plic, aiureala cu variantele de meniu de era sa ramanem unii din noi nemancati, etc.

La capitolul distractie - nimic. Gresesc, un teren de fotbal-tenis-ce vrei tu ca oricum bate vantul si zboara mingea in toate directiile. In rest plictiseala crunta.... (stiu, poti urca la muntele rosu, poti merge la manastire, te poti plimba pe dealuri in drumetii; ma refer strict la hotel)

Impresii încărcate de DanCld in 14.11.2008 05:49:42

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (DanCld); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  0 PMA (din 0 voturi) nota2

• Cheia... Inapoi in viitor (Jul.2012) - punctaj satisfactie: 7.60 (scris in 15.07.12 de costin1968 din BUCURESTI) - RECOMANDĂ
  • Nu recomandam (May.2010) - punctaj satisfactie: 5.06 (scris in 28.05.10 de adryana din BUCURESTI) - NU RECOMANDĂ
  • Mai bine pensiune (Aug.2008) - punctaj satisfactie: 2.92 (scris in 13.06.09 de videovox* din BUCURESTI) - NU RECOMANDĂ