ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 09.09.2010
ÎNSCRIS: 09.09.09
AUG-2010

Foarte nemulțumit

Poate in 2020 sa mai revin

Am plecat tarziu din Bucuresti sambata pe la ora 18 si am fost nevoit sa opresc pe litoralul romanesc dupa o pauza de 8 ani. Mare greseala!

Am incercat la RIO unde mi s/a spus ca au rezervari si ne/am dus la OPAL.

Cazarea a fost satisfacatoare, hotel vechi revopsit, si baia si balconul inghesuite, canalizarea infundata si salteaua franta la jumatate.

Despre micul dejun, am apreciat doar cafeaua, fara bufet, la alegere 4 meniuri de m. d. O bataie de joc, cremvursti cu m. d. m. telemeaua cea mai ieftina, sote de ciuperci conserva, rece fara gust.

Am reclamat la receptie si am cerut restituirea banilor pentru dimineata urmatoare. i/am primit dupa multe discutii, seara; 50 ron pentru 2 pers.

Plaja proasta cu pietre la intrarea in mare, alge, tigani cu oferte, namol si acadele

--------------- adăugat ulterior -------------------------

IMI CER SCUZE dar din viteza am scris alte cifre la cost sejur. CORECT este 390 lei, din care la insistenta mea mi/au restituit 50 lei.

Trimis de sipos vladimir in 09.09.10 17:22:16
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în JUPITER / AURORA. A mai fost în/la: cu exceptia deltei Dunarii, in toate

VIZUALIZĂRI: 3054 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (sipos vladimir); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
  • AŢI PUTEA rezerva o cameră aici, prin booking.com

recul*
    [09.09.10 18:02:42]

pai si ce? daca ai platit crezi ca ai dreptul sa te simti bine? sau sa mananci mancare ca acasa? iauzi, dom'le, pretentii!!!

lasand gluma la o parte, sincer imi pare rau de pataniile tale. iti doresc sa fie ultima vacanta de acest fel!

pepsi70ro
    [09.09.10 18:51:58]

Poate ar fi fost utila si o nota pentru distractie si relaxare, oricare ar fi fost ea, ar fi intregit media generala.

fluturas1*
    [09.09.10 22:20:24]

Înca un reviw în care turistii nu sunt multumiti de serviciile de pe litoralul romanesc.

[10.09.10 09:09:33]

Pe viitor te voi ruga ca orice corectură la review-ul iniţial să o faci scriind un ecou.

[14.09.10 16:35:47]

Salut, marturisesc ca mi-ai dat fiori din prima fraza, fiind si ziua de 13 am crezut ca am zbarcit/o Multumesc de urari. SANATATE

[14.09.10 16:39:30]

PE CUVANT, PARCA FAC TOT POSIBILUL SA NU MAI AI MOTIVE SA/I VIZITEZI, SI DOAR NU MAI SUNT DE STAT.

[14.09.10 16:42:27]

SCUZE, nu am stiut cum sa procedez. Data viitoare am sa intreb. Multumesc!

[14.09.10 16:50:01]

SALUT. Avand prieteni in Mangalia, ne/au invitat la ei la gratar, fiind prima zi, si duminica, iar a doua zi am servit masa de pranz si ne/am plimbat la CAP CALIAKRA -Bulgaria

fluturas1*, recul*, sipos vladimir
    Alte impresii din această RUBRICĂOpal Hotel [Cap Aurora]: