ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 01.09.2010
DIN: Timişoara
ÎNSCRIS: 01.09.10
AUG-2010

Un concediu de vis si o calatorie cu trenul frumoasa

si eu am fost cu familia in vacanta la costinesti, la vila raissa in perioada de 14 august si am fost foarte multumiti atat de gazde cat si de locatia si de conditiile oferite, mai ales ca era foarte aproape de mare ceea ce ne -a bucurut atat pe mine cat mai mult pe fica mea, conditi foarte bune, apa calda in permanenta si multe altele si pe langa asta aproape de vila raissa era un butic foarte ieftin fata de cele din statiune

si in primul rand bravo celor dela cfr pentru conditiile din tren, mai ales ca a ajuns la timp dela timisoara la costinesti asa ca da se poate si la noi trenuri curate si in siguranta asigurate in continu de politisti de la tf

Trimis de nick34 in 01.09.10 21:01:08

VIZUALIZĂRI: 1673 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (nick34); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS 400 PMA (din 1 vot)

webmaster20*
[01.09.10 21:21:41]

Bine ai venit in comunitate. Te rugam, totusi, sa detaliezi mai mult conditiile de cazare intr-un ecou, avand in vedere ca ai acordat note atat de bune, pentru ca acum reviewul suna mai mult a reclama la transportul public. Si as mai avea o curiozitate, chiar ati facut drumul din Timisoara si chiar nu ati avut nici macar un minut de intarziere?

yssy*
[02.09.10 09:24:43]

Eu as mai avea o intrebare: cat este pretul pe camera? Asteptam mai multe detalii

fluturas1*
[02.09.10 10:56:27]

Cam "subţire" descrierea la un concediu de vis cum l-ai descris tu, ne așteptam la o descriere mai amănunțita a acestui loc.

nick34AUTOR REVIEW
[02.09.10 22:32:55]

referitor la ce mai intrebat afla de la mine cateva raspunsuri:

1 conditiile au fost foarte bume, curatenie in vila cat si in camera

2am avut aces nelimitat la bucatarie (am o fetita de 4 ani)

3 atat in vila cat si in apropier e multa liniste

4 ce mai vrei mai multe decat sa ai plaja atat de aproape, iar daca stai la etajul 3 ai peisaj cu marea

5 noi am parasit (eliberat) camera la ora 10 iar domnul Olteanu nea dat o alta camera pana la ora 18 ce am plecat spre gara (a noastra fiind rezervata si ocupanduse imediat ce am parasito), ca sa stau cu fetita si sa doarma dupamasa

6 si la anu daca o sa fim sanatosi tot acolo o sa revenim in concediu la vila Raissa

7 trenul a facut aproape 850 de km si a avut intarziere intre 5 si 10 minute si nu e mult avand in vedere de unde am plecat, fata de cozile dela punctul de taxare de pe autostrada care era de aproape 10km (a venit un prieten si numai cu viteza 1 a inaintat pana a platit)

8 am uitat sa spun atat plaja si apa era atat de curata in zona unde mergeam fata de cea din zona obelixului

chelie_d, fluturas1*, nick34, yssy*
Alte impresii din această RUBRICĂVila Raissa / Consentino: