ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 17.08.2010
JUL-2010

Sub orice critică
Sub orice critică

Groaznic!!!

GROAZNIC e un cuvant bland. Puteti citi rewiu-ul "total nemultumit' la care as mai adauga scaunele patate si murdare din sala de mese, pardon cantina muncitoreasca, felul in care se servea, sau te serveai cu asa zisa inghetata, de la care fie-ma s-a ales cu o toxiinfectie alimentara de toata frumusetea. (astia nu au sanepid??? )

am prins si eu pana de curent. ce mi s-a parut incredibil ca nu aveau in camera o lumina de urgenta. degeaba aveai lumina pe hol si lifturile functionau daca in camera nu puteai gasi chiuveta decat daca deschideai usa la camera sa-ti vina lumina de pe hol.

Pe scurt un fiasco total. Imi pare rau ca am fost acolo.

va sfatuiesc prieteneste sa n-o faceti daca tineti cat de cat la voi. Dupa parerea mea, all-inclusiv e o mare TEAPA. a fost cel mai neplacut concediu. Imi pare rau ca am fost acolo.

Trimis de andreotti in 17.08.10 10:14:49

VIZUALIZĂRI: 4266 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (andreotti); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS 200 PMA (din 1 vot)
  • AŢI PUTEA rezerva o cameră aici, prin booking.com

valimi [17.08.10 10:22:22] »

Cum ai aflat ca toxiinfectia alimentara s-a datorat inghetatei?

magdalena [17.08.10 10:52:06] »

Nu stiu ce sa zic, dar cred ca lantul Sol s-a stricat de tot!

Inghetata pe care am vazut-o eu anul acesta avea culori atat de stridente incat se vedea cat colorant au bagat in ea!!!

Pacat, atunci cand hotelurile din lantul Sol erau in lantul Ifa erau foarte bune.

pepsi70ro [17.08.10 10:52:34] »

"Plaja si marea" chiar nota 0? Nu esti prea drastic ?

valimi [17.08.10 10:55:36] »

pepsi, intr-adevar, plaja din Nessebar este cea mai urata din cate am vazut eu pe litoral, totusi, nici de o% nu-i.

magdalena [17.08.10 11:09:44] »

Nu stiu daca neaparat urata, cat ingusta...

magdalena, valimi
    Alte impresii din această RUBRICĂSol Nessebar Bay Resort & Aquapark: