ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 14.08.2010
    DIN: bucuresti
    ÎNSCRIS: 14.08.10
    AUG-2010

Super distractie

In primul rand respect opiniile tuturor. E dreptul fiecaruia sa aiba asteptari mai mari sau mai mici de la vacanta sa. Eu personal m-am distrat m-am simtit bine si vreau sa va spun ca intr-adevar pretul este destul de bun pentru ce am primit. Tin sa corectez faptul ca rusii sunt primiti mai bine decat romanii. Dimpotriva cine auzea de Romania erau toti numai zahar, cel putin mie asa mi sa intamplat si prin bazar.

In ceea ce priveste hotelul: camerele nu sunt mari, dar sunt foarte curate si au paturi foarte confortabile, iar camera tripla este suficient de spatioasa. Mancarea este suficienta pentru toti, nu stiu ce ati putea dori pentru ca e imposibil sa nu gasesti ceva care sa iti satisfaca gusturile oricat ai fi de mofturos (si tin sa spun ca am citit la cineva ca nu a gasit snack barul: era barul de langa tobogane si aveau de la 10-17 cartofi prajiti, hamburger, hot dog, si placinta turceasca) iar personalul e foarte dragut si glumet. Lasand la urma echipa de animatie care merita nota 100.000!!! Si acum imi este dor de ei si sincer de dragul lor m-as intoarce acolo oricand.

Da plaja este plina de pietris dar daca ati mai fost in turcia ati fi stiut la ce sa va asteptati.

Pentru cei care si-au luat bilete acolo trebuie sa stie ca statiune este relativ draguta, nu e ca celelalte hoteluri in pustietate. Ai un bazar cateva baruri, cafenele, etc.

In concluzie mie mi-a placut foarte mult vacanta la acest hotel si consider ca isi merita banii din plin si cred ca daca nu esti o persoana cu pretentii exagerate poti avea parte de o saptamana superba si plina de distractie!!!

Trimis de tweety* in 14.08.10 00:51:59
    • Nu a fost singura vizită/vacanţă în TURCIA. A mai fost în/la: Istanbul si Kusadasi

VIZUALIZĂRI: 3258 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (tweety*); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.

david
    [14.08.10 01:01:46]

Un mare vot din partea mea, pentru primul tau review si pentru prezentarea echilibrata si plina de realism.

Subscriu in totalitate la cele prezentate de tine.

Simonaaa*
    [14.08.10 01:10:34]

Al doilea vot din partea mea. Si eu subscriu in totalitate (David, mi-ai luat vorbele de la ... mana). Si daaa, echipa de animatie... PERFECTAAA! Si eu am zis exact acelasi lucru: m-as intoarce pentru ei! Sper ca l-ati descoperit si pe ospatarul care stia romaneste. Era de coma cand zicea ca face "asa si asa".

tweety*AUTOR REVIEW
    [14.08.10 12:19:37]

mersi pentru voturi! mie mi-a placut foarte mult hotelul si as da orice sa ma intorc in vacanta.nu stiu de ce unii sunt atat e nemultumiti da in fine toate cele bune si la cat mai multe vacante frumoase!

arisalina
    [15.08.10 10:43:29]

Tie ti-ar fi placut sa stai la mansarda si sa iti miroasa camera tot timpul a wc????????????? Noua nu ne-a placut. Ti-ar fi placut sa alergi dupa cameriste pe coridor sa le chemi sa iti umple frigiderul cu sucurile care iti intrau in pretul sejurului? Ti-ar fi placut sa mergi la pranz in camera sa dormi si sa nu poti pentru ca acele cameriste dragi si scumpe jucau prinsa pe coridor sau cantau? Noua nu ne-a placut.

Simonaaa*
    [15.08.10 12:35:52]

Arisalina, nu vad vreo legatura cu review-ul asta. Lucrurile astea trebuie sa le spui la review-ul tau. Aici este "clubul" celor care s-au simtit bine si te rog sa ne respecti si sa ne accepti, cum si noi am facut-o vis-a-vis de tine.

arisalina
    [15.08.10 17:51:53]

Daca asta inseamna respect........... Acum inteleg de ce ti-a placut la acest hotel.

arisalina, david, Simonaaa*, tweety*
    Alte impresii din această RUBRICĂPalmeras Beach Hotel (ex Club Insula) [Konakli]:

• pagină generată în 0.093578100204468 sec