Carmen Azzuro (fost Lidia) Hotel [Venus]

DIN Iași
înscris/ă în 12.08.10
JUL-2008

ARTICOL ARHIVAT

Pozitia hotelului e foarte buna dar la atat ramane!

Am fost acolo 2 ani la rand 2007 si 2008 singura diferenta a fost dotarea camerelor cu frigider si tv. in ceea ce priveste curatenia - mizerabil, lifturile sunt vechi si extrem de proaste - unul din ele cand porneste te arunca in sus de zici ca vor mancarea inapoi.

cantina infecta, personalul nesimtitor la nevoile clientilor iar in special cameristele...

atait in primul cat si-n al doilea an am avut doar sejur de 10 nopti iar in tot aces timp nu ne schimbau lenjeria, prosoapele, curatenie au facut doar dupa ce sotul a intrat cu putin tupeu in ele.

in schib le vedeai pe toate ca de adunau la un etaj si ce chefuri mai trageau... asa munca sa tot ai. i de foarte prist gust intrarea in hotel prin acea terasa pe care an de an vad tot mai multi cani - anul asta era prezent unul chiar foarte mare.

pacat caci zona de amplasament este superba si se pot face investitii foarte bune in vederea atractivitatii. eu cel putin recunosc ca an fost acolo din cauza bugetului dar asta nu este o explicatie legata de conditiile lor de-a oferi cazare proasta.

un alt inconvenient la hotelul Lidia a fost vecinatatea sa cu discoteca Calipso - pana la 2-3 nu te puteai odihni din cauza muzicii. anul asta am fost la hotel Melodia (alta teapa) dar tot am trecut pe acolo si nu am mai auzit muzica atat de tare si de tarziu decat in weekand.

regret ca nu pot posta poze cu hotelul Lidia dar impartasesc intrutotul parerea utilizatorului ggabriel2006.

VACANTE PLACUTE TUTUROR!

Impresii încărcate de simina in 13.08.2010 10:54:36

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (simina); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1000 PMA (din 4 voturi) nota2
  • sait oficial al acestei destinații:
  • Coordonate GPS: 43.84482700 N, 28.59906400 E - CONFIRMATE
  • Ai fost acolo, la Carmen Azzuro (fost Lidia) Hotel [Venus]? - Scrie impresii DESPRE CAZARE
  • Dorești să întrebi/discuți ceva legat de impresiile postate de simina? - folosește rubrica Ecouri (mai jos)

- Dragos CONS. ONORIFIC AFA / ROMÂNIA
[13.08.10 11:11:15]

siiii... in 2008 ati fost de revelion?!?

- savin512
[13.08.10 12:03:12]

simina: "cand porneste te arunca in sus de zici ca vor mancarea inapoi"

nota max.

- aida.alecu*
[13.08.10 22:03:16]

savin 512 ai remarcat cea mai tare fraza pe care am citit-o in ultima vreme pe aici!

Simina esti plina de surprize in relatarea impresiilor, te mai asteptam!

- simina
[19.08.10 07:32:23]

din greseala am selectat ian. in loc de iul. scuze dar am o deficienta de vedere si ma descurc mai greu - am incercat sa modific dar nu am mai putut

- webmasterXY*
[19.08.10 07:52:46]

nici o problema , am corectat eu!

- simina
[19.08.10 12:07:07]

MULTUMESC!!!

• Excelent! (Aug.2019) - punctaj satisfactie: 9.00 (scris in 14.08.19 de IoanaAvr din FAGARAS) - RECOMANDĂ
  • Hotel Lidia, o mare dezamăgire! (Aug.2018) - punctaj satisfactie: 5.45 (scris in 28.08.18 de Camelia1963 din PLOIEşTI) - NU RECOMANDĂ
  • Un sejur super (Aug.2018) - punctaj satisfactie: 9.70 (scris in 15.08.18 de Oana1971 din FALTICENI) - RECOMANDĂ
  • Hotel Lidia (Jul.2018) - punctaj satisfactie: 9.00 (scris in 07.08.18 de Costel 6 din BUZăU) - RECOMANDĂ
  • Se putea mai bine! (Jul.2018) - punctaj satisfactie: 6.40 (scris in 06.08.18 de Ducess din BRăILA) - NU RECOMANDĂ
  • Foarte dezamagita (Jul.2016) - punctaj satisfactie: 2.75 (scris in 09.08.16 de Ligia29 din SăRMAş [HG]) - NU RECOMANDĂ
  • La mare in Venus (Jul.2016) - punctaj satisfactie: 8.50 (scris in 11.07.16 de vali.ilie din PLOIESTI) - RECOMANDĂ