ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 22.07.2010
GR. VÂRSTĂ: sub 20 ani
ÎNSCRIS: 14.07.10
JUN-2010

Un super club-hotel

Experienta mea la hotelul Bolero a fost deosebit de reusita.

Pot sa spun cu mana pe inima ca este unul dintre cele mai bune hoteluri din Bulgaria in care am stat.

Camera imensa, minibar free, piscine excelente, restaurante tematice a-la-carte, personalul amabil, imbracat mereu la costum sau uniforma, servirea la baruri excelenta, toti barmanii stiu engleza, expresii ca please, Sir... si altele fac diferenta, ma repet, dar serviciile au fost excelente.

La masa, un angajat te intreaba cate persoane sunteti si apoi acelasi angajat te conduce la masa.

Piscina interioara incalzita OK si maricica. Seara distractie in barul unde are loc si animatia, un bar f. mare si la acelasi nivel cu un pub bun din centrul oricarui oras european.

Echipa de animatie buna, cocktailuri pregatite excelent, varietatea acestora, cat si atmosfera din cadrul clubului nu ma pot face decat sa recomand cu incredere acest hotel.

Nota 10 pentru acest hotel si jos palaria.

Chiar nu inteleg cum de este mai jos in top ca alte hoteluri slabe din Nisipuri, incercate personal.

Recomandare maxima!!! Merita cu prisosinta cele 4 stele!

Trimis de zamolxe in 22.07.10 17:32:07
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în BULGARIA.

VIZUALIZĂRI: 2268 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (zamolxe); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS 1900 PMA (din 5 voturi)

[22.07.10 19:42:52]

nu ai spus nimic despre plaja, daca au bar pe plaja, dacă şezlongurile sunt gratuite. Scuze, dar majoritatea merg la mare pentru mare şi nu pentru piscina. Cine vrea piscina merge la ştrand

zamolxeAUTOR REVIEW
    [23.07.10 15:00:20]

Buna, in primul rand

Din ce stiu, acest hotel nu are bar pe plaja.

Sezlongurile cred ca se platesc in zona de plaja cu plata, aproximativ 7 leva. Ideea e ca strand gasesti poate la noi

Acest hotel-club are foarte multe facilitati in interior (multe piscine (nu strand, cum spuneai tu) dintre care una interioara cu apa incalzita, avand si un jacuzzi.

Piscina cu cascada are un bar chiar langa cascada, iar la cealalta piscina de dimensiuni mai mari exista de asemenea un bar in apropiere.

Locatia hotelului este la aproximativ 50 m de plaja, deci faci maxim 1 minut pe jos pana la plaja.

De curiozitate, ai incercat pana acum altceva in afara Romaniei? La litoral ma refer... Multumesc.

[23.07.10 19:45:13]

eşti ironică şi vrei sa pari superioară. îmi pare rau pentru votul dat.

Şi strandul şi piscina sunt tot bazine cu apa dulce şi, sincer, nu vad pentru ce aş face aşa un drum lung pentru o piscina pe care pe care o poţi şi avea în faţa casei. Pentru unii, aşa mai "ţărani din romania", marea înseamnă briză, apa sărată, valuri şi nisip.

sorry pentru deranjul creat

webmasterXY*
    [23.07.10 19:50:49]

V-as ruga sa va limitati la impresiile despre hotel, va reamintesc ca atacul la persoana este pedepsit, sper sa nu fie nevoie, deci te rog @cami75, incercati sa va racoriti inainte de a mai scrie un alt ecou.

[23.07.10 19:59:25]

dar remarca cu privire la "a încerca ceva si în afara romaniei "vi se par impresii despre hotel?

zamolxeAUTOR REVIEW
    [23.07.10 23:25:00]

Nu vreau sa intru in polemica cu nimeni. Era pur si simplu parerea mea despre hotel, nu inteleg de ce unii useri iau unele lucruri personal. M-am straduit sa fac un review cat de complet posibil, pentru a-i ajuta pe cei care intentioneaza sa ajunga in acest loc.

@Cami75, sincer, nu inteleg de unde atata aciditate, te rog nu mai lua lucrurile personal. Este totusi vorba despre o locatie de concediu. Multumesc.

cami75, zamolxe
    Alte impresii din această RUBRICĂGrifid Bolero Hotel: